Trzy pory dnia. Kulinarne fascynacje Krzysztofa Tyszkiewicza

Z każdym daniem łączy się cały szereg opowieśći, czas, którego już nie ma, a który powraca za sprawą zapachu i smaku. Tak wspominamy razem z Beatą nasze spotkania, które zawsze łączyły się z jakimś dobrym jedzeniem, bo wśród wielu przyjemności, dobra kolacja w radosnym miejscu i czasie jest wspaniałym kluczem do wspomnień, do tego, co było i na zawsze pozostaje.

Książka nosi tytuł Trzy pory dnia, gdyż jedzenie to czynność, którą wykonujemy co najmniej trzy razy dziennie i to całe życie, jak mawiał mój wujcio Henio Wołowski. Ta publikacja przeznaczona jest nie tylko dla dorosłych, gdyż na podstawie zawartych w niej przepisów mogą gotować także dzieci i młodzież. Z tego względu prostota i łatwość wykonania potraw jest naczelną zasadą tego zbioru receptur i kulinarnych gawęd.

Gotowanie nie jest takie trudne!

Informacje dodatkowe o Trzy pory dnia. Kulinarne fascynacje Krzysztofa Tyszkiewicza:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2013-10-23
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Trzy pory dnia. Kulinarne fascynacje Krzysztofa Tyszkiewicza

Trzy pory dnia. Kulinarne fascynacje Krzysztofa Tyszkiewicza - opinie o książce

Szuja
Krzysztof Tyszkiewicz0
Okładka ksiązki - Szuja

Lektura tej książki, to jak przejażdżka bardzo dobrym autem po amerykańskich szosach. Szybka i przyjemna. Zaskakująca błyskawicznymi zwrotami akcji i nietuzinkowym...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun