Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele

Pokonaj lęk i zostań mistrzem swojego życia!

Jaguar to największy dziki kot zamieszkujący obie Ameryki. Według rdzennych mieszkańców tych terenów symbolizuje prawość, czystość intencji, wewnętrzną moc, pewność siebie i odwagę. "Być Jaguarem" oznacza: dążyć do realizacji celów życiowych, w pełni korzystać ze swojego potencjału i kierować się w życiu intuicją. Dlatego właśnie zwierzę to stało się przewodnikiem niniejszej książki.

Jaguar poprowadzi Cię:

od chaosu i niejasności do integracji i zrozumienia, od lęku do poczucia mocy i pewności siebie, od marazmu do skutecznego działania, od apatii i depresji do radości życia, od poczucia pustki do doświadczenia pełni, od zastoju do realizacji Twoich celów.

Stań się Jaguarem i zacznij w pełni korzystać z życia!

Jaguar inspiruje nas do życia w prawdzie, bez ukrywania tego, kim jesteśmy. Każdy bowiem ma swoją ścieżkę i potencjał do wykorzystania. Jaguar pomoże Ci obudzić ten potencjał. To nauczyciel i przewodnik, który przypomina o potrzebie życia w równowadze oraz doświadczania obfitości zarówno w świecie materialnym, jak i duchowym. Jaguar nauczy Cię, jak przetrwać w każdej życiowej sytuacji, jak zachowywać się asertywnie oraz szanować i akceptować siebie, jak poruszać się w życiu pewnie, z poczuciem własnej wartości i godności. Dzięki niemu dowiesz się, jak bez wahania płynąć w swoim kierunku, tym najlepszym z najlepszych w oceanie możliwości. Pomoże Ci osiągać cele, nauczy wytrwałości i cierpliwości, które są do tego potrzebne.

Autorka

Dagmara Gmitrzak — trenerka rozwoju osobistego, socjolog, terapeutka holistyczna, dziennikarka. Ukończyła Instytut Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim i trzyletnią specjalizację z zakresu pomocy społeczno-terapeutycznej. Jest absolwentką podyplomowego dziennikarstwa na UW oraz trzyletniego szkolenia z muzykoterapii i psychodramy. Od 2001 roku prowadzi warsztaty rozwoju osobistego, sesje indywidualne oraz szkolenia dla firm w Polsce i za granicą. Jest autorką sześciu książek, m.in. Obudź swoją kreatywność (Sensus, 2013).

Informacje dodatkowe o Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2014-11-20
Kategoria: Poradniki
Ilustracje:Dominika Gmitrzak

Kup książkę Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele

Trening Jaguara. Obudź w sobie pewność siebie i osiągaj zamierzone cele - opinie o książce

Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji. Samo Sedno
Dagmara Gmitrzak0
Okładka ksiązki - Pokonaj stres dzięki technikom relaksacji. Samo Sedno

Rzeczowe i rzetelne ujęcie tematyki stresu. Mnóstwo propozycji technik pracy z własną kondycją emocjonalną, ciałem, percepcją i ogólnym stanem energetycznym...

Inteligencja serca. Jak otworzyć serce i doświadczyć miłości
Dagmara Gmitrzak0
Okładka ksiązki - Inteligencja serca. Jak otworzyć serce i doświadczyć miłości

Pierwsza w Polsce książka o inteligencji serca przeniesie Cię w świat najnowszych naukowych odkryć. Autorka - trenerka rozwoju osobistego...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung