Tokio hotel najgłośniej jak potrafisz

Najbardziej oczekiwana przez polskie nastolatki książka ostatnich miesięcy! Ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Niemczech od czerwca '06 - obszerna dokumentacja zawrotnej kariery najbardziej pożądanego rockowego zespołu 2006 roku - Tokio Hotel. "Tokio Hotel. Najgłośniej jak potrafisz!" to 192 strony zapisu drogi czterech nastoletnich muzyków na szczyty list przebojów i do serc rzeszy nastolatków na całym świecie. To także zapisy czatów, wywiady i prywatne wypowiedzi chłopaków na temat ich marzeń, dążeń i osiągnięć. Całość zilustrowana kolorowymi zdjęciami z historii zespołu. Tokio Hotel, zwani przez niektórych współczesnymi Beatlesami, to największy muzyczny fenomen ostatnich lat. Od debiutu w 2005 każde z ich wydawnictw trafiało na szczyt list przebojów jak i do setek tysięcy domów ich wiernych fanów, natychmiast pokrywając się złotem a nawet platyną. Przez półtora roku działalności scenicznej chłopcy zaskarbili sobie nie tylko uwielbienie nastolatków ale i szacunek środowiska, które regularnie zasypuje ich najbardziej prestiżowymi nagrodami (Bambi, Comet, Bravo Otto, Bild Osgar, Eins Live Krone, Steiger Award, Echo). Ponad 500.000 sprzedanych albumów, 200.000 DVD i 300.000 biletów na koncerty to dotychczasowe osiągnięcia Tokio Hotel a fani chcą wciąż więcej! Dostali więc książkę, w której znajdą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące ich idoli.

Informacje dodatkowe o Tokio hotel najgłośniej jak potrafisz:

Wydawnictwo: ogme.pl
Data wydania: b.d
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-89236-16-6

Kup książkę Tokio hotel najgłośniej jak potrafisz

Tokio hotel najgłośniej jak potrafisz - opinie o książce

Avatar użytkownika - arsula
arsula