reklama

The Postman. Miłosna przesyłka

Czy zagubiony i skrzywdzony przez los mężczyzna jest odpowiednim partnerem dla równie nieszczęśliwej kobiety?

Danka już od pierwszych chwil znajomości z Maćkiem doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jak beznadziejnej sytuacji się znaleźli. Młoda kobieta, dręczona trudnymi wspomnieniami, których nie potrafi wyrzucić z pamięci, nie jest w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie.
Postanawia jednak dać szansę tej niecodziennej relacji, niepewna, czy jest w stanie stworzyć normalny związek.
Maciej to listonosz z małej miejscowości, ceniący sobie spokojne życie z dala od miejskiego zgiełku. Kiedy poznaje Danutę, zakochuje się od pierwszego wejrzenia i pomimo przykrych doświadczeń jest gotowy na nową miłość. Jego pewność siebie i nadzieję na zbudowanie czegoś trwałego studzi zmienne zachowanie Danki, która nie może się zdecydować, czego oczekuje od tej znajomości. Mężczyzna jest na tyle zdeterminowany, że postanawia zawalczyć o miłość.

,,The Postman. Miłosna przesyłka" to niezwykła, pełna emocji opowieść o tym, co w życiu najważniejsze - o miłości i walce o nią.

Informacje dodatkowe o The Postman. Miłosna przesyłka :

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-09-09

Tagi: obyczajowa dla kobiet rumunia zauroczenie Listonosz

Kup książkę The Postman. Miłosna przesyłka

The Postman. Miłosna przesyłka - opinie o książce

Avatar użytkownika - przyrodaz
przyrodaz
Przeczytane:2021-11-11, Ocena: 6, Przeczytałam,

Aż nie wierzę, że ostatnio trafiają mi się coraz to lepsze książki do czytania. Oczywiście i tutaj nasza bohaterka jest mocno poszkodowana psychicznie. Najbliższe osoby pokazały jej, że zaufanie jest jedynie fikcją literacką, która występuje tylko w książkach. Przyjaciółki, to takie sroki, które widząc okazję wykorzystują ją do swoich celów, podbierając nawet nie należących do nich kawałek świecidełka. Oczywiście pozostawiają dla niej smutek, rozgoryczenie i złamane serce. W końcu chciała dla niej jak najlepiej...
Wspaniałym wyjściem dla młodej studentki okazuje się być ucieczka w rodzinne strony. Z reguły to co znane potrafi dać bezpieczeństwo, którego jej tak brakuje. I tutaj zostałam zaskoczona, bo wiele mężczyzn zazwyczaj staje na drodze takiej zagubionej duszyczce, jednak niekoniecznie są kimś zwykłym. Tutaj do akcji wkracza listonosz! Nie jakiś tam super nieziemski batman, ale zwykły chłopak z przeszłością, która ciągnie się za nim jak psi ogon. W momencie, kiedy ich spojrzenia się spotkają dochodzi do wybuchu wulkanu, pęknięcia balonu, przecięcia piniaty, czy też uderzenia błyskawicy. Takie wielkie bum, które zagościło w sercach obojga. Coś takiego, o czym marzy każda kobieta poszukująca szczęścia. To wszystko trwa zaledwie chwilę, ale wkracza w ich życie burząc wcześniejszy porządek przeznaczenia.
Później ponownie wkrada się przeszłość, która dosłownie jakby się na nich uwzięła. Wszystko jest teraz między ,,chcę, a nie mogę" i między ,,może, ale jest problem". Oj sporo tych pytań, a odpowiedź chyba zrobiła sobie urlop...
Lepiej bym nie pisała dalej, bo zdradzę całą fabułę, a sama bardzo chcę, byście ją przeczytali. Takie życiowe problemy, których niestety nie jesteśmy w stanie ominąć. Do tego pisana z perspektywy postaci, co daje nam obraz na sytuacje uczuciowe z każdej ze stron. Lekki styl, choć taki bardziej dosadny. Krępujące wydarzenia, ale prawdziwe myśli, które poznajemy i które dają nam dwojaki obraz sytuacji. Według mnie warta polecenia, bo można się w niej zatracić:-)

Avatar użytkownika - Patka96x

@angelika.slusarczyk.autorka
Wydawnictwo: @waspos

The Postman
Miłosna przesyłka

Danuta ma za sobą wspomnienia, które nie dają o sobie zapomnieć. Nie jest w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie. Jednak wszystko się zmienia, kiedy poznaje Maćka. Mimo obaw, że dziewczyna nie będzie potrafiła stworzyć normalnego związku, daję szansę nowej znajomości? 🤔
Czy dziewczynie uda się zapomnieć, o przeszłości? 🤔
Czy da szansę Maćkowi? 🤔

Maciej wiedzie spokojne życie z dala, od zgiełku miasta. Ceni sobie ciszę i spokój. Mężczyzna pracuje jako listonosz. Kiedy poznaje Danusię, od razu się w niej zakochuje. Po przykrych doświadczeniach, które napotkał w przeszłości, jest gotowy na miłość. Tym razem, ma nadzieję, na zbudowanie trwałego związku. Ale czy Danka też jest gotowa? 🤔
Czy Maciej zawalczy o Danusię? 🤔
Czy stworzą szczęśliwy związek? 🤔
Na wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w książce 📖.

Świetna książka. Czytałam ja w tempie ekspresowym, bo nie mogłam się oderwać. Historia Danusi oraz Maćka jest bardzo ciekawa. Pierwszy raz czytałam książkę Adriany w duecie.
Czyta się ją szybką i dobrze. Autorki piszą prostym językiem. Fabuła jest ciekawa nawet bardzo. Szkoda mi było że już się skoczyła ta historia.

Polecam wam serdecznie tę pozycję.

Gratuluję autorką wydania świetnej 📚 .

Dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ♥️.

Avatar użytkownika - ktomzynska
ktomzynska
Przeczytane:2021-10-17,

"The Postman. Miłosna przesyłka" jest dziełem dwóch autorek, których twórczość obserwuję już od jakiegoś czasu. Ich style pisania są różne, jednak jak najbardziej przyjemne i miłe w odbiorze.

Stworzona przez nich historia jest oryginalna i ciekawa. Dwójka głównych bohaterów ma za sobą trudną przeszłość - ona zraniona przez przyjaciółkę, on przez byłą partnerkę. W książce, tak jak i w prawdziwym życiu nie jest łatwo na nowo otworzyć się nową miłość i ludzi, gdy zostanie się skrzywdzonym. Kobietą być może przychodzi to trudniej, dlatego listonosz Maciek musi uzbroić się w cierpliwość, aż Danka zdecyduje mu się zaufać.

Prócz z walką o miłość i zdradą, podczas czytania książki spotkamy się z wieloma wartościami - szacunkiem, szczerą przyjaźnią, rodziną. Dzięki temu autorki uświadamiają nam co w życiu jest tak naprawdę ważne.

Kreacja bohaterów wyszła świetnie. Bije od nich naturalność i realizm, przez co można się z nimi utożsamić. Dodatkowo prowadzenie narracji dwuosobowej pozwala lepiej zrozumieć ich emocje i zachowania.

W książce nie zabrakło pikantniejszych scen, które napisane zostały ze smakiem i wyczuciem. Nie są wulgarne i naprawdę przypadły mi do gustu.

"The Postman. Miłosna przesyłka" to przede wszystkim historia drogi po miłość. Momentami pod górkę, zawiłej i bardzo trudnej, jednak z pięknym horyzontem na jej końcu. Polecam!

Avatar użytkownika - czytam_book
czytam_book
Przeczytane:2021-10-03,

The Postman. Miłosna przesyłka” to najnowsza książka duetu autorek Adriany Rak oraz Angeliki Ślusarczyk.

Danka spędza wakacje u dziadków nad morzem, chce odpocząć od plotek i traumatycznych wydarzeń, które miały miejsce w jej życiu. Młoda studentka z Krakowa na swojej drodze spotyka przystojnego listonosza. Maciej ceni spokojne życie w małej miejscowości. Kiedy poznaje Danutę, zakochuje się od pierwszego wejrzenia i pomimo przykrych doświadczeń jest gotowy na miłość. Jego pewność siebie i nadzieję na zbudowanie czegoś trwałego studzi zmienne zachowanie Danki. Dziewczyna nie może się zdecydować, czego oczekuje od tej znajomości. Mężczyzna jest na tyle zdeterminowany, że postanawia zawalczyć o miłość.

Czy Maciejowi uda się zdobyć serce Danki? Czy ten związek ma przyszłość?

Autorki zabrały mnie w podróż do pięknej nadmorskiej wsi Sasin. Zielonej, spokojnej i sielankowej wręcz czułam z kartek książki ten klimat. Mała wioska ma to do siebie, że wszyscy mieszkańcy się znają i o sobie wszystko wiedzą, pojawienie się młodej kobiety powoduje plotki. Danusia odpoczywa u dziadków i miło spędza czas próbując zapomnieć o złych wydarzeniach ze swojego życia. O traumatycznych wydarzeniach, które miały miejsce w życiu Danuty czytałam z zapartym tchem. Były tak realne jakby miały miejsce w naszym współczesnym świecie. Niestety plotki z dużego miasta również docierają do Sasina, co powoduje, ze uderzają w dziewczynę ze zdwojoną siłą.

Na jej drodze pojawia się młody sympatyczny listonosz, któremu od pierwszego spotkania wpada dziewczyna w oko. Miedzy tą dwójką czuć niesamowitą chemię, z którą próbują na początku walczyć. Bohaterowie razem mierzą się z wydarzeniami ze swojej przeszłości, która nie daje o sobie zapomnieć i jednocześnie bezgranicznie zaufać.  Mikołaj podejmuje walkę, szykuje  miłosną przesyłkę, romantyczny gest, który trafił w moje serducho.

Warto wspomnieć o postaciach drugoplanowych, a mianowicie dziadkach Danusi i mamie Macieja. Autorki pokazały jak ważne jest wsparcie rodziny, wzajemny szacunek, miłość, a mając te wartości można przezwyciężyć wszystkie problemy jakie pojawiają się w życiu.

Książkę czyta się bardzo szybko, napisania jest prostym i przystępnym językiem. Bohaterowie są postaciami prostymi, naturalnymi, które żyją swoim życiem i wspólnie starają się wyjść na prostą. Warto walczyć aby na końcu drogi zobaczyć światełko prowadzące do szczęścia.

Polecam

Danuta Kołodziejczyk. Jej obecne życie to studia w Kraków, od których musi uciec. Wakacje u dziadków w Sasinie mają dać jej szansę na złapanie oddechu i dystansu po tym, czego doświadczyła. Tej traumy i zdrady, jaką zafundowała jej Justyna. Przez to Danka jest ostrożna i nieufna. Ale być może nowo poznany listonosz znajdzie drogę do jej serce...
   Maciek jest listonoszem i przeszedł niedawno niemiłą przygodę miłosną, po której ma dość kobiet. Nie ma wielkim aspiracji a w małej miejscowości ma wszystko to, co lubi. Naturę, spokój i ciszę. Monotonię dnia pewnego razu burzy mu seksowna nowa mieszkanka...
    Czy wakacyjna znajomość ma szansę dla długotrwały efekt? Czy Danka wyzna Maćkowi swoją przeszłość? Czy mężczyzna ruszy do przodu? Czy im się uda?

Twórczość obu autorek jest mi dobrze znana. Czytałam książki zarówno Angeliki Ślusarczyk, jak i Adriany Rak. I oba style podobają mi się. Byłam w związku z tym niesamowicie ciekawa tego, jak połączyły swe siły.
   Postman. Listonosz. Wiadoma sprawa. Praca jak praca. Mnóstwo ruchu, duży kontakt z ludźmi, znajomość wszystkich mieszkańców. Same plusy prawda? Szczególnie w małym miasteczku. W zamkniętej społeczności, w której plotek od zatrzęsienia. Z byle powodu można zostać wrzuconym na języki ludzi. Oto ta nie do końca miła strona małych miasteczek. Autorki pokazały to. To zło, jak i pozytywne elementy. Cisza, spokój, sama natura. Odpoczynek i zieleń. Bez zgiełku i smogu. Wyobrażałam sobie na każdym kroku to, jak wygląda Sasin. Bardzo fajny pomysł na tło wydarzeń. Co do bohaterów to zostałam mile zaskoczona. Danusia to taka ciepła osóbka, która zaraża optymizmem i radością. Serdeczna, empatyczna, naturalna i błyskotliwa. Troszkę ironiczna i odważna co daje takie wrażenie pewności siebie. Takiej siły, choć bywa krucha. Bardzo fajna postać. Maciej natomiast był taki bardziej poważny. Romantyk i dżentelmen w pełnej krasie. Do tego toskliwy. Podczas lektury próbowałam zgadnąć, która z autorek stoi za jakim bohaterem. I powiem  Wam, że zgadałam. A wszystko przez taką powagę Maciusia, co odpowiadało mi stylowi autorki. Brawa należą się dla obu autorek. Doskonale sobie poradziły z tą historią. Style się uzupełniały. Tworzyły spójność i naturalność. W powieści nie zabrakło pasji i namiętności. Czułości wymieszanej z bardziej odważnymi scenami. Rzekłabym nawet, że z mocnymi czy ostrzejszymi, bo do brutalności to daleka droga. Fajny był ten pazur. Ta chemia między bohaterami. Erotyzm był bardzo trafny. Odpowiedni do charakteru Danki i Maćka. Nie tylko lato, nie tylko słońce sprawiało, że było gorąco. Za serce schwytał mnie cudownie romantyczny gest, pomysł pana listonosza. Miłosna przesyłka była w jego stylu. Na uwagę zasługują wydarzenia z życia głównej bohaterki z które we współczesnym świecie są jak najbardziej realne. Mrożące krew w żyłach i powodujące, że krew odpływa czytelnikowi z twarzy. Dla zachowania równowagi znajdziemy także humor i wesołość. Tę chwile, kiedy można złapać oddech, by przygotować się na kolejną część jazdy bez trzymanki. Autorki napisały lekką i przyjemną w odbiorze historię. Historię o miłości w różnych odcieniach. Miłości, której droga bywa wyboista i pełna przeszkód i tylko od nas samych zależy, że będziemy o nią walczyć. Lektura duetu jest kojąca i niosąca nadzieję. Warto przejść wszystkie perturbacje, aby zaznaczyć szczęścia u boku tej jednej właściwej osoby.

Polecam

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2021-09-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2021, Patronaty medialne,

Czy zagubiony, skrzywdzony przez los mężczyzna jest odpowiednim kandydatem na partnera dla równie nieszczęśliwej kobiety?

Danka już od pierwszych chwil znajomości doskonale zdawała sobie sprawę z tego, w jak beznadziejnej sytuacji znaleźli się oboje.

Ze względu na swoją przeszłość, młoda kobieta nie jest w stanie zaufać żadnemu mężczyźnie - nawet tak wspaniałemu, jak Maciek.

Napełniona nadzieją daje jednak szansę tej niecodziennej relacji, jednakże z biegiem czasu uświadamia sobie, że nie jest w stanie stworzyć normalnego związku.

Maciej to miejscowy listonosz, który pewnego dnia poznaje JĄ - kobietę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Pomimo złych doświadczeń jest gotowy na nową miłość. Jego pewność siebie burzy jednak zachowanie Danki, która pomimo wielu zapewnień, nie jest zdolna do okazania mu uczuć.

Mężczyzna ten jest na tyle zdeterminowany, że postanawia zawalczyć o tę miłość.

W końcu kobiet takich, jak ona nie spotyka się na co dzień...

W "The Postman. Miłosna przesyłka" mamy nakreśloną ciekawą sytuację, gdyż zarówno Danka, jak i Maciek mają za sobą ciężkie przeżycia. Ona zdradzona przez przyjaciółkę, on ze zranionym sercem po rozstaniu z partnerką. Jednakże wydaje się, że to dla dziewczyny jest o wiele trudniejsze wejść w związek i ponownie komuś zaufać. Autorki pokazują ile trzeba włożyć trudu i chęci, by zbudować nową, trwałą relację. A w tej kwestii w pewnym momencie Maciek zaimponował mi swoją wytrwałością. Widzimy, że zanim zaczniemy tworzyć coś nowego, najpierw należy rozliczyć się z przeszłością, pogodzić się z nią i wyciągnąć odpowiednie wnioski.

"(...) wiedziałem, że nie potrzeba mi nic więcej do szczęścia. Nic ponad obecność tej jednej, dla której straciłem nie tylko głowę, ale i moje twarde jak skała serce..."

Bardzo podobało mi się oddanie głosu obojgu bohaterom. Autorki zdradziły, która jakie partie pisała. I powiem Wam, że to czuć, jeśli zna się pióro ich obu. Postaci z miejsca da się polubić (szczególnie Maćka), a nawet i utożsamić z nimi. Są tacy ludzcy, nie żadni bogacze, szefowie firm itp., z wadami, słabościami, tajemnicami, ale i wielkimi zaletami. Nie jest im obca empatia, troska, bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi.

"Czułem, jak moją duszę rozrywa ten ciężki do zniesienia ból, zwiastujący ogromną tęsknotę. Wiedziałem jednak, że nie ma już odwrotu, a jedyne, co mogłem zrobić, to czekać, czekać, czekać i jeszcze raz czekać. Zamierzałem to zrobić. Byłem w tym dobry..."

Warto zwrócić uwagę na stosunki, jakie panują w rodzinach obojga bohaterów. Adriana Rak i Angelika Ślusarczyk uwrażliwiają nas na to, co w życiu liczy się najbardziej - rodzina, szacunek, miłość, szczera przyjaźń - to wartości, które zawsze będą w cenie, a nie dla wszystkich jest to tak oczywiste.

To bardzo odważna książka ze scenami erotycznymi, ale rozpisanymi ze smakiem, do schrupania. Tam, gdzie to wymaga gorącymi, gdzie indziej delikatnymi. Porównując dotychczasowe powieści autorek, przyznaję że przypadł mi do gustu kierunek, w jakim podążyły w niniejszej. To zawsze coś nowego, świeżego.

Muszę jeszcze wspomnieć o tytule, który z racji tego, iż akcja osadzona została w polskich realiach, dużo lepiej wyglądałoby, gdyby "The Postman" zamienić na "listonosz". Ogólnie całość czyta się lekko, strony jakby same umykają spod palców.

"The Postman. Miłosna przesyłka" to pełen emocji niezobowiązujący romans o miłości i walce o nią. Miłości takiej, która jakby już została wyparta z książek. Za to brawa! To historia przypominająca o tym, co w życiu najważniejsze. Niezależnie od tego czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia czy też nie - sięgnijcie po tę powieść! To będzie mile spędzony czas.

Avatar użytkownika - nataliastragowska
nataliastragowska
Przeczytane:2021-09-16, Ocena: 6, Przeczytałam,

Na początku powiem, że jest to 3 książka Ady i 1 Angeliki, jaką przeczytałam. Co mogę powiedzieć? ;) absolutnie się NIE zawiodłam, przeciwnie - dla mnie książka była po prostu REWELACYJNA ??

Akcja tej książki dzieje się nad morzem - w uroczej miejscowości o nazwie Sasino ;) (tym lepiej mi się czytało, bo to moje okolice - takie znajome ??) . Poznajemy tutaj młodą kobietę - Danutę Kołodziejczyk, studentkę z Krakowa, która przyjechała na wakacje ??? do swoich dziadków. Oraz młodego, lokalnego listonosza Maćka. Pierwsze spotkanie tej dwójki i od razu czuć chemię. Działają na siebie wzajemnie jak dwa magnesy, które w końcu po długim czasie się odnalazły. Każde fantazjuje o drugim, jednak na początku oboje są dosyć poprawni. Z czasem, postanawiają bliżej się poznać i zaczynają się spotykać. I choć pragną siebie nawzajem, żadne nie chce się przyznać, że oprócz wakacyjnej przygody zaczynają się w sobie zakochiwać. Jednak dla obojga to wyznanie miłości jest dosyć trudne, ponieważ oboje mają za sobą ciężkie i bolesne doświadczenia. Oboje boją się na nowo zaufać, ponieważ wizja bólu i cierpienia cały czas się za nimi ciągnie. Jednak chemia jaka jest między nimi, powoduje, że oboje starają się otworzyć na nowe uczucie. W końcu gdy wzajemnie poznają swoje tajemnice, każde rozumie przez co przeszła druga osoba i stara się ją wspierać. Nie jest to jednak sielankowa miłość. Cały czas czai się przy nich była dziewczyna listonosza - Ania, która nagle postanowiła odzyskać dawnego ukochanego. Uprzyksza życie obojgu co niesie za sobą wiele nieporozumień. Dodatkowo wisi nad nimi wizja wyjazdu Danki - ma wrócić na ostatni rok studiów do Krakowa... Jak potoczy się wakacyjny romans Maćka i Danki? Czy miłość na odległość może przetrwać? Czy uda się pokonać wzajemne lęki? Czy warto wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? I jaką rolę odegra tytułowa miłosna przesyłka? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, poznacie zapoznając się z tą pozycją?

Dla mnie ta książka była idealna. Z wielu powodów. Po pierwsze dlatego, że akcja toczy się w bliskiej i znajomej mi okolicy, więc tym bardziej czułam się związana z bohaterami. Dwa, nie wiem co mają książki Ady ale wszystkie przyciągają mnie jak magnes. Jak zaczynam czytać, to tak długo aż skończę. ;) w dzisiejszym dniu też tak było. Zaczęłam po południu i po prostu nie mogłam się oderwać. Skończyłam dopiero, jak przeczytałam ostatni wyraz w książce ? dodatkowo przyjazna dla oczu czcionka, krótkie rozdziały i cały czas tocząca się fabuła powodowały, że wciąż chciało się więcej i więcej. ;) wiem, że niektórych może denerwować postawa Danki, jednak starałam się ją zrozumieć i dlatego jej nie krytykuje. Cóż mogę powiedzieć? Kolejna pozycja, którą dosłownie pochłonęłam. Romans w czystym wydaniu, z delikatnymi elementami erotyki ale przede wszystkim taki zwykły i codzienny. Taki nasz. ;) ogromnie się cieszę, że mogłam poznać tę historię, za co bardzo dziękuję Angelika Ślusarczyk ?? ja po prostu kocham takie książki ;) są one idealnie trafione w mój gust!! ? dlatego bardzo Wam polecam tę pozycję a dziewczynom z czystym sumieniem przyznaję ??????????/10 punktów!!! ??

Avatar użytkownika - Kumbrysia
Kumbrysia
Przeczytane:2021-09-09, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2021,

"The Postman. Miłosna przesyłka" Adriana Rak Angelika Ślusarczyk to niezwykła, pełnych emocji historia Danuty i Maćka.
W każdy nowy związek wchodzimy z osobistym bagażem. Relacja bohaterów pokazuje Nam jak można przygotować i zbudować nową, szczęśliwszą relacje.

"-I to właśnie ten spokój i cisza sprawiają, że na nowo zaczęłam żyć..."

Danuta Kołodziejczyk to śliczna, młoda studentka. Po ciężkich przeżyciach, które zafundowała jej przyjaciółka ucieka na wieś do dziadków. Próbuje zapomnieć i jednocześnie pogodzić z tym co się stało. Tam przeznaczenie stawia na jej drodze przystojnego listonosza Macieja. Chłopak od samego początku jest oczarowany Danusią. Obydwoje zdają sobie sprawę z tego, że poczuli do siebie coś więcej.
Złe doświadczenia z poprzedniego związku, nie pozwalają Maćkowi i Danucie w pełni zaufać i otworzyć się przed sobą. Maciej postanawia zawalczyć o miłość, pomimo różnic i ciągłego niezdecydowania Danki. Czy Maciej zawalczy o swoje szczęście i miłość? Czy Danka podejmie, odpowiednią decyzję? Czy bohaterowie uświadomą sobie, co jest dla nich najważniejsze?

"-Czas najwyższy, abyś wreszcie zawalczył o tę miłość. Jeśli się nie uda, to trudno, ale będziesz przynajmniej spokojny... Bo będziesz miał świadomość, że próbowałeś coś zrobić, a tak"...?

"The Postman. Miłosna przesyłka" to historia kobiety z przeszłością i mężczyzny po przejściach. Spotykamy na swojej drodze życiowej różne osoby z myślą " ona jest stworzona tylko dla mnie". Niestety rzeczywistość bywa czasami brutalna, zostajemy oszukani i porzuceni. Tak jak nasz listonosz Maciej. Aby uporać się z przeszłością, nalezy się z nią pogodzić, wyciągnąć z niej wnioski i dążyć do przyszłego szczęścia.
Książka jest splotem wzlotow i upadków relacji międzyludzkich. Przemyślenia z perspektywy Maćka i Danki, pozwoliły mi dokładnie poznać ich sposób działania. Lekka i przyjemna fabuła w sam raz na coraz dłuższe wieczory. Ja dzięki uprzejmości Wydawnictwa WasPos bawiłam się super z bohaterami, mam nadzieję że Wam również przypadną do gustu.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung