Teraz albo nigdy (Film + książka)

Jennifer Lopez („Chłopak z sąsiedztwa”, „Selena”) w przebojowej komedii twórców takich hitów jak „Pokojówka na Manhattanie” i „50 pierwszych randek”.

Maya jest świetnym pracownikiem, lecz choć od lat zabiega o awans, zawsze jej wymarzone stanowisko dostaje jakiś łysiejący facio z brzuchem. Powód? Dziewczynie brakuje odpowiedniego wykształcenia. Pewnego dnia jednak zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do wielkiego lśniącego biurowca. I nagle wszystkie marzenia się spełniają: dostaje kierownicze stanowisko, pokaźną pensję i wstęp do wielkiego świata. Jak to możliwe? Ktoś życzliwy zmodyfikował w sieci jej CV – teraz Maya ma za sobą zupełnie nową przeszłość: prestiżowa uczelnia, światowe kontakty i branżowe sukcesy.

Maya podejmuje tę grę i pewnym krokiem wkracza na sam szczyt. Dla firmy będzie to prawdziwe trzęsienie ziemi, bo dziewczyna nie owija w bawełnę, a wielkopańskie maniery są jej tak obce jak język mandaryński. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim o tych, których kocha.

Informacje dodatkowe o Teraz albo nigdy (Film + książka):

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2019-04-09
Kategoria: Muzyka, film

Tagi: film kino Film i kino filmy romantyczne

Kup książkę Teraz albo nigdy (Film + książka)

Teraz albo nigdy (Film + książka) - opinie o książce

Avatar użytkownika - Booka_Boo
Booka_Boo
Przeczytane:2022-12-15, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam, Film + książka, Ukończone w roku 2022,

Sporo tekstu, ładne fotosy z filmu. Co najważniejsze tekst skupia się na istocie fabuły filmu, kulisach powstawania oraz na tym jak w ogóle zrodził się pomysł na film. To bardzo dobrze, że mamy informacje o filmie, a nie wyłącznie obsadzie głównych aktorów i ich całej dotychczasowej filmografii. Jest to o tyle zaskakujące, że tego typu książkowe dodatki do filmów będących komedią, bądź - jak w tym przypadku - komedią romantyczną przeważnie są okrojone o szczegółowe informacje. Nie wspominając o problematyce fabuły. Dlatego duży plus.

Ocena książki: 6/10
Ocena filmu: 5/10

Opinia opublikowana na moim blogu:

Poradnik użytkowników czerwonego kamienia
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Poradnik użytkowników czerwonego kamienia

Czerwony kamień posiada właściwości, o jakich ci się nie śniło! Jeśli poznasz je wszystkie i nauczysz się je wykorzystywać, masz szansę przetrwać w nieprzyjaznym...

Na polanie
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Na polanie

Niewielkich rozmiarów książeczki, mające formę sztywnych harmonijek, które z pewnością docenią mali czytelnicy. Seria ta ułatwi najmłodszym, poznawanie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski