Terapia linii czasu.Trwała i szybka zmiana osobowości

Przeprowadź trwałą, silną i głęboką zmianę\r\n\r\nMetody identyfikacji osobistej linii czasu\r\nTechniki pozbywania się negatywnych emocji\r\nZasady usuwania ograniczających decyzji\r\nProgramy tworzenia przyszłości \r\n\r\nLinia Twojego życia\r\n\r\nOd czasów Freuda, Junga i Miltona Ericksona psychologowie poszukiwali metody, która umożliwiłaby im dokonanie właściwego opisu ludzkich doznań związanych z upływem czasu. Jednak dopiero pojawienie się Terapii Linii Czasu umożliwiło nam zrozumienie naszych doświadczeń i dostarczyło narzędzia do radzenia sobie z wpływem, jaki wywierają na nas negatywne emocje oraz ograniczające nas decyzje.\r\n\r\nIndywidualna linia czasu jest sposobem kodowania naszych wspomnień w mózgu - sposobem ich przechowywania i utrwalania. Nasze zachowanie jest powodowane decyzjami, które podjęliśmy w przeszłości. Bez względu na to, czy mają one charakter świadomy, czy nie, wpływają na to, jak działamy obecnie. Dzięki odkryciu linii czasu mamy po raz pierwszy możliwość zmiany wspomnień u danej osoby w krótkim czasie.\r\n\r\nOddajemy w Twoje ręce oryginalny podręcznik, stworzony przez twórcę Terapii Linii Czasu. Geneza tej terapii leży w programowaniu neurolingwistycznym, jednak z biegiem czasu terapia ewoluowała, tworząc nową jakość. Techniki opisane w tej książce działają z niezwykłą siłą i mają moc dokonywania kompletnych oraz szybkich zmian w osobowości. To bardzo potężne narzędzie, za pomocą którego możesz uporządkować przeszłość i zaprojektować wymarzoną przyszłość, dlatego należy używać go z dużą rozwagą.

Informacje dodatkowe o Terapia linii czasu.Trwała i szybka zmiana osobowości:

Wydawnictwo: Sensus
Data wydania: 2011-09-30
Kategoria: Psychologia
ISBN: 978-83-246-3244-2

Kup książkę Terapia linii czasu.Trwała i szybka zmiana osobowości

Terapia linii czasu.Trwała i szybka zmiana osobowości - opinie o książce

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski