Tenis dla żółtodziobów

Profesjonalne zalecenia zawodowej tenisistki Wypróbowane rady pozwalające osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem Pomocne wskazówki dotyczące serwisu, pracy nóg i wyboru uderzenia DOŁĄCZ ŚMIAŁO DO MILIONÓW GRAJĄCYCH W TENISA Wiesz z pewnością, kim są Roger Federer i siostry Williams, co to Wielki Szlem i że Wimbledon jest w Anglii. No tak, tego łatwo się nauczyć. Tymczasem ty masz prawdziwe problemy, bo gdy przychodzi do odebrania smecza i zdobywania punktów, nie możesz się oprzeć wrażeniu, że w twojej rakiecie jest więcej dziur niż naciągu...Nie rezygnuj jeszcze z tenisa! Tenis dla żółtodziobów powie ci wszystko, co musisz wiedzieć, by uprawiać ten fascynujący sport i czerpać z tego mnóstwo satysfakcji. ?Wierzcie mi, gdy przeczytacie książkę Trish i zastosujecie się do jej rad, nawet się nie zorientujecie, a będziecie już dobrze grali?. Virginia Wade była mistrzyni US Open i Wimbledonu Znajdziesz tutaj:- Rady, które pozwolą ci poprawić serwis, backhand i forehand.- Wskazówki, dzięki którym zdołasz uniknąć kontuzji.- Dziesiątki zdjęć ilustrujących wszystkie właściwe postawy i ruchy.- Informacje na temat strategii rozgrywania meczu. Dowiedz się, jak:- Wybrać najlepszego instruktora. - Nabyć dobry sprzęt.- Przeprowadzić rozgrzewkę i przygotować się do gry. - Serwować niczym zawodowiec.- Jak i kiedy zaatakować przy siatce.- Grać w debla. - Zachować kondycję i czerpać przyjemność z gry. Trish Faulkner,była australijska mistrzyni tenisa i dyrektor marketingu Women?s Tennis Association, jest kierownikiem klubu tenisowego i fitness w Palm Beach Gardens na Florydzie. Nadal gra - od kilku lat sklasyfikowana jest na pierwszym miejscu w rankingu tenisistek powyżej 50 roku życia.

Informacje dodatkowe o Tenis dla żółtodziobów:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: b.d
Kategoria: Sport
ISBN: 9788373019874

Kup książkę Tenis dla żółtodziobów

Tenis dla żółtodziobów - opinie o książce

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski