Tańcząca w ogniu - część 2

Tom 4 cyklu Żywioły

Życie Ewy i Piotra wywraca się do góry nogami. Nowa rzeczywistość, której żadne nie planowało, zaczyna ich przytłaczać. Ograniczenia, problemy, ale i żądze oraz pragnienia, których nie mogą zaspokoić. Do tego bliscy snujący plany zagrażające ich bezpieczeństwu.
Gdy na horyzoncie pojawia się tajemniczy mężczyzna, który próbuje się do nich zbliżyć, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.
Czy ulegną emocjom i pożądaniu? Postawią na szali wspólne życie i szczęście? A może uznają, że lepiej zapomnieć, kim się kiedyś było i poświęcić swoje potrzeby dla dobra rodziny?

Informacje dodatkowe o Tańcząca w ogniu - część 2:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2020-04-28
ISBN: 978 83 951373 65

Kup książkę Tańcząca w ogniu - część 2

Tańcząca w ogniu - część 2 - opinie o książce

Oczekiwania i marzenia kontra rzeczywistość. Ciężko im się zgrać, prawda? Ile można wytrzymać tej frustracji i ile można jeszcze walczyć? Nie łatwiej się poddać i odejść?

Pod podobnym dylematem stanie Ewa. Osiem tygodni temu została mamą uroczego Gucia. Jest szczęśliwą mamą berbecia. Wydawać by się mogło, że wszystko jest tak jak być powinno. Czuły i opiekuńczy partner, troskliwy tatuś - ideał. Prawie. Prawie, bo współżycia brak, choć główną bohaterkę aż nosi. Może tylko pomarzyć o dzikim i ognistym seksie bez żadnych zahamowań z okresu sprzed ciąży, gdzie nic i nikt ich nie ograniczało. Mogli szaleć do woli i ze wszystkimi gadżetami - tyle ubarwień ile działała wyobraźnia. Dla nich BDSM nie był czymś niestosownym. A tu teraz, mówiąc prosto, lipa.Nie ma nic. Na drodze do szczęścia pary, pora powyższym problemem, staje niedoszła teściowa ze swoją specyficznością, szalony pomysł niedoszłego teścia oraz tajemniczy Eryk, który zdaje się być kimś, kto pozwoli Ewie wyżyć się seksualnie. Tylko co na te wszystkie rewelacje Piotr? Czy jest aż tak otwarty? Jaki plan ma Eryk? Jak te wszystkie wydarzenia, które spadną na nich niczym bomba atomowa, wpłyną na głównych bohaterów? Czy odnajdą się w tym wszystkim? Czy na nowo rozpalą ten ogień, zanim żar zamieni się w popiół?

Totalnie odważna i ociekająca ognistymi scenami książka - tylko dla dorosłych. Autorka wprowadziła tutaj BDSM i swingerów. Pokazała, że niczego sienie boi i śmiało pisze to, co jej podsunie wyobraźnia. W całej tej historii przesiąkniętej seksem, zabawkami erotycznymi i czystym pożądaniem nie zabrakło miejsca dla innych spraw. Opieka nad niemowlakiem, zazdrość, radzenia sobie z rodzicami partnera, którzy są trudnymi w obyciu ludźmi, wygląd i akceptacja ciała po ciąży, pokusa zdrady... Dużo jest tutaj wątków, dzięki czemu nie skupiałam się tylko na scenach, nie do końca, łóżkowych. Wszystko fajnie i ładnie ze sobą współgrało. Dialogi i opisy pobudzały wyobraźnię. Szalona bohaterka była wyrazistą postacią. Przyćmiła trochę Piotra. Rzekłabym nawet, ze Eryk był bardziej przyciągającą męską postacią. Może dlatego, że otaczała go mgła tajemnicy i brutalność?

Bardzo dobrze napisany mocny erotyk. Nie zabrakło tajemnic, zagadek i szokujących wydarzeń. Czytałam poprzednie książki autorki i z każdą kolejną moja ciekawość na Jej kolejne historie się podkręca. Polecam fanom mocnych i niebezpiecznych historii, które spowodują szybsze bicie serca, szkarłat na policzkach i dreszczyk emocji.

Polecam

Avatar użytkownika - aggusia
aggusia
Przeczytane:2021-05-10, Ocena: 5, Przeczytałam,

Ciąg dalszy historii Piotra i Ewy. W tej części dołącza do nich Gustaw, ich syn. Pojawia się tajemniczy artysta, który spróbuje namieszać w ich związku, a na horyzoncie ciągle kręci się była dziewczyna Piotra. Do tego nieprzychylność teściowej Ewy, rutyna i konieczność zmierzenia się z szarą rzeczywistością. Czy to może się udać? Czy Ewa i Piotr wytrwają razem?
Odpowiedzi znajdziecie na stronach powieści.
W cyklu ,,Żywioły" Magdy Mili pominęłam tylko tom trzeci. Może kiedyś do niego wrócę. Na razie moja percepcja została zaspokojona. Po przeczytaniu czterech książek p. Magdy dochodzę do wniosku, że ich fabuła opiera się podobnym schemacie. Perwersyjnego seksu, pożądania i przekraczaniu seksualnych granic. Wszystko jest ładnie podane i owinięte w ciekawą fabułę. Nie miałam wrażenia, że już gdzieś to było. Może było... Ja w każdym razie wcześniej nie trafiłam.
Ale podobało mi się.

Avatar użytkownika - izabela81
izabela81
Przeczytane:2020-04-28, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2020, E-book,

Nie rozumiem jak to się dzieje, że erotyki zagraniczne sprzedają się w naszym kraju lepiej aniżeli naszych rodzimych autorów. Pewnie zauważyliście, jak wielokrotnie zachwalałam Wam twórczość Magdy Mili. Jej powieści zawierają w sobie wszystko to, co powinien posiadać dobry erotyk. Mało tego! To nie tylko rozbudowana erotyka, ale i warstwa obyczajowo-psychologiczna, której poszukuję w każdym gatunku literackim. A powiem Wam, że nie wszystkie erotyki te elementy posiadają.

"Tańcząca w ogniu - część 2" jest czwartym tomem cyklu Żywioły. Byłam bardzo ciekawa dalszych losów Ewy i Piotra. To, co stworzyła autorka i w jakim kierunku pokierowała bohaterami, niezwykle przypadło mi do gustu. Otrzymałam nie tylko sporą dawkę emocji, wrażeń i doskonałej rozrywki, ale przede wszystkim ta historia zmusiła mnie do wielu refleksji i przemyśleń. Tak, erotyk też potrafi to dać, więc nawet się nie zastanawiajcie i czytajcie.

Moją szczególną uwagę przykuł temat rodzicielstwa. Widzimy, że bycie rodzicem to nie tylko momenty uśmiechu, ochów i achów, ale i tych gorszych momentów, które to dopiero one uświadamiają nam powagę sytuacji bycia za kogoś odpowiedzialnym. Autorka pisze również o priorytetach w związku, o niewypowiedzianych, głęboko skrywanych pragnieniach.

''Przecież mam cudowne, zdrowe dziecko, pięknego i bogatego faceta, mieszkam we wspaniałej willi w Konstancinie i niczego poza zajmowaniem się dzieckiem nie muszę robić. Jestem w raju, nie? – Z trudem panuję nad łzami, które zbierają się w kącikach oczu.''

W tej części zachowanie Ewy doprowadzało mnie na skraj rozstroju nerwowego. Z kolei mamuśka Piotra... tej też nic nie brakuje. Perypetie z jej udziałem niejednokrotnie wywoływały u mnie śmiech. Ewa, tak jak i zapewne wiele innych kobiet, zderzy się z brutalną rzeczywistością. Czy uda się jej pogodzić sferę życia matki, kobiety, kochanki, zawodową? I gdzie w tym wszystkim jest jej własne "ja"? Będziemy świadkami tego jak się miota, złości, próbuje coś dla siebie wydrzeć...

''– Mnie to już nie bawi – mówię poważnym tonem.
– To znaczy?
– To znaczy, to znaczy… Zaciąłeś się? Piotr, do cholery! Co się z nami stało? – staram się nie podnosić głosu, ale z trudem hamuję irytację. – Od miesięcy wszystko się kręci wokół dziecka – najpierw ciąża, nie, nie powinniśmy, urodzisz i zobaczysz, jak poszalejemy – przedrzeźniam go. – Urodziłam, i co? Gówno – kończę cicho. Chce mi się płakać.
– Chodzi ci o seks?
Patrzę na niego. Naprawdę o to pyta? On?
– O seks, o bliskość, o pożądanie! Gdzie my jesteśmy? Nigdzie, bo po prostu nas nie ma. Jest tylko Gucio i jego potrzeby.''

Autorka ponownie kreśli wyzbyty z utartych schematów wątek miłosny i gorącą relację damsko-męską. Zdradzę Wam jedynie, że pojawi się ktoś trzeci i zrobi się naprawdę elektryzująco! Nie zabraknie także dominacji i uległości, ale podanej w sposób, który nie gorszy, choć jest odważny, a nawet i perwersyjny.

Myślę że polubicie się z bohaterami, którzy zdecydowanie wyróżniają się na tle innych, mają różne osobowości, a przy tym są bardzo realistyczni.

Ta historia przypomina, że w życiu nic nie przychodzi na pstryknięcie palcami, nic nie jest pewne. Musimy sami zawalczyć o siebie i nasze szczęście, o odbudowanie utraconego poczucia własnej wartości.

"Tańcząca w ogniu - część 2" to odarty z wszelkich utartych schematów odważny i bezpruderyjny erotyk, który zabierze Was w świat niezapomnianych doznań, sekretów, kłamstw i intryg oraz nieprzewidywalnych wydarzeń i sytuacji. Wraz z Ewą i Piotrem poznacie smak prawdziwego codziennego życia oraz zmierzycie się z konsekwencjami podjętych decyzji. Dominacja i uległość, ryzykowne decyzje, przekraczanie własnych granic, poczucie odrzucenia, zniechęcenie, bezsilność, tęsknota za tym, co wydaje się utracone, zazdrość, pożądanie, nowe priorytety - to tylko część tego, na co możecie liczyć w tej powieści. Polecam gorąco!

Avatar użytkownika - moniakol
moniakol
Przeczytane:2023-02-23, Ocena: 5, Przeczytałem,
Tańcząca w ogniu
Magda Mila0
Okładka ksiązki - Tańcząca w ogniu

Singielka, która nie uznaje związków i szuka zapomnienia w przypadkowych przygodach. On - wieczny chłopiec, dla którego życie jest...

Cat
Magda Mila0
Okładka ksiązki - Cat

Natasza i Iwo.Piękna prawniczka kontra policjant, który zamierza aresztować jej szefa.Domina i mężczyzna, który nigdy jej nie ulegnie.Sprzeczne...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska