TALENTLESS NANA: TOM 2

UTALENTOWANI TO WROGOWIE! TRZEBA ZABIĆ ICH DLA DOBRA LUDZKOŚCI!
Szkoła, w której zebrali się obdarzeni mocami nastolatkowie – wrogowie ludzkości. Nieposiadająca specjalnych zdolności Nana, która tam przeniknęła eliminuje ich ukradkiem korzystając wyłącznie ze swojego intelektu.
Oto drugi tom obfitującej w tajemnice historii o sprawiedliwości i złu, która nie przestaje zaskakiwać!

Informacje dodatkowe o TALENTLESS NANA: TOM 2:

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2022-01-21, Ocena: 4, Przeczytałem,

NANA GA KILL

Drugi tomik ,,Talentless Nany" trzyma poziom. Tyle chyba wystarczy wiedzieć tym, którym część pierwsza przypadła go gustu, by koniecznie sięgnęli też i po tę. Cała reszta, jeśli ma ochotę na przygodowo-fantastyczną historię, gdzie nastoletni bohaterowie odcięci od świata, choć dysponują supermocami, wykańczani są przez wroga, na pewno także nie pożałuje sięgając po ten i poprzedni tomik.

Na świecie nie brak młodych, obdarowanych mocami ludzi. Przygotowuje się ich do walki z wrogami, którzy mogą przynieść ludzkości zagładę. Ale co jeśli oni sami są wrogami?

Tu na scenę wkracza Nana, pozbawiona mocy dziewczyna, która jednak idealnie udaje, że potrafi czytać w myślach. Wykorzystując swój umysł, krok po kroku eliminuje kolejnych uczniów, którzy na wyspie mieli szkolić swoje zdolności. Ale czy taki stan rzeczy może trwać długo, zanim prawda o niej wyjdzie na jaw? A gdy tak się stanie, co wtedy będzie?

Avatar użytkownika - isil
isil