Szybki kurs JavaScript. Wprowadzenie do języka w 24 godziny. Wydanie VI

JavaScript to rozwiązanie odpowiednie dla programistów będących na różnych poziomach zaawansowania. Jest świetny dla początkujących — osoby, które swoją przygodę z programowaniem rozpoczęły od nauki tego języka, odkrywają, że uzyskana wiedza jest bardzo przydatna przy kodowaniu w C, Javie czy PHP. Razem z JavaScriptem można również stosować programowanie obiektowe, umożliwia on korzystanie z modelu DOM czy też używanie zewnętrznych bibliotek.

Sięgnij po tę książkę i zacznij programować już dziś! Po lekturze jej 24 rozdziałów — czytanie każdego zajmie najwyżej godzinę — poznasz podstawy programowania w języku JavaScript i szybko zaczniesz tworzyć skrypty wzbogacające strony internetowe w efektowne funkcje. Opanujesz podstawowe i bardziej złożone paradygmaty programowania, nauczysz się tworzenia i obsługiwania obiektów, zaznajomisz się z aspektami profesjonalnego projektowania aplikacji, takimi jak: sprawdzone praktyki tworzenia kodu, debugowanie kodu JavaScript i testowanie jednostkowe. Co istotne, cała praca odbywać się będzie zgodnie z aktualnymi standardami internetowymi!

Dowiedz się, jak: Budować dynamiczne i interaktywne skrypty obsługiwane przez wszystkie przeglądarki Pisać przejrzysty i niezawodny kod wielokrotnego użytku Stosować techniki programowania obiektowego Wykorzystać popularną bibliotekę jQuery i kontrolować arkusze stylów CSS za pomocą prostego kodu JavaScript Rozpocząć pracę z takimi środowiskami, jak np. AngularJS Budować dodatki i rozszerzenia przeglądarek Phil Ballard — doradca w branży technologii internetowych, specjalizuje się w projektowaniu stron WWW, mechanizmach SEO, tworzeniu skryptów serwerowych, projektowaniu aplikacji. Napisał wiele książek, w tym AJAX w mgnieniu oka — publikację wydaną przez Helion.

Informacje dodatkowe o Szybki kurs JavaScript. Wprowadzenie do języka w 24 godziny. Wydanie VI:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2016-02-23
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788328319264

Kup książkę Szybki kurs JavaScript. Wprowadzenie do języka w 24 godziny. Wydanie VI

Szybki kurs JavaScript. Wprowadzenie do języka w 24 godziny. Wydanie VI - opinie o książce

AJAX w mgnieniu oka
Phil Ballard0
Okładka ksiązki - AJAX w mgnieniu oka

Opanuj technologię, która zrewolucjonizowała sposób obsługi aplikacji internetowych Poznaj podstawy tworzenia witryn WWW Stwórz aplikacje w technologii...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski