Szwedzki nie gryzie!

Unikalna metoda aktywnej nauki

Szwedzki nie gryzie! to już drugie wydanie kursu do nauki języka szwedzkiego w bestsellerowej serii Nie gryzie!

Innowacyjny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka szwedzkiego przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcą szybko i skutecznie opanować podstawy języka na poziomie komunikatywnym.

Wyjątkowa metoda nauki opiera się na rozwiązywaniu licznych ćwiczeń trenujących wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. Dzięki niej poznasz niezbędne słownictwo dotyczące 90 najważniejszych zagadnień, podstawy gramatyki i gotowe zwroty konwersacyjne.

W 13 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także ciekawostki o Szwecji. Na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach tłumaczeń ważnych lub trudnych słów i wyrażeń.

MP3 z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Szwedzki NIE GRYZIE! To kurs, z którym:

- poznajesz użyteczne słownictwo

- trenujesz znajomość gramatyki

- uczysz się gotowych wzorców konwersacyjnych

- ćwiczysz poprawną wymowę dzięki nagraniom MP3

- poznajesz współczesny, codzienny język szwedzki

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki i przekonaj się, że szwedzki nie gryzie!

Informacje dodatkowe o Szwedzki nie gryzie!:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2022-06-08
Kategoria: Języki obce
ISBN: 9788367219433

Kup książkę Szwedzki nie gryzie!

Szwedzki 600 fiszek. Trening dla znających podstawy
Magdalena Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Szwedzki 600 fiszek. Trening dla znających podstawy

Dzięki nauce z fiszkami: - poznasz 600 wyrażeń i zwrotów, dzięki którym zaczniesz swobodnie rozmawiać, - szybko i skutecznie opanujesz słownictwo z...

Opowieść nieznajomego Chińczyka
Magdalena Wiśniewska0
Okładka ksiązki - Opowieść nieznajomego Chińczyka

Opowieść nieznajomego Chińczyka to historia, która zaczyna się w Muzeum Narodowym w Pekinie. Przypadkowo napotkany w jednej z sal skromny staruszek snuje...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski