Sztuka wizażu. Podręcznik atrakcyjnej kobiety

Jesteś piękna teraz!

Profesjonalny makijaż Idealna sylwetka Olśniewający styl

Codziennie patrzysz na doskonałe twarze ludzi na okładkach gazet, na wspaniale wystylizowane aktorki i prezenterki telewizyjne, zawsze w perfekcyjnym makijażu i z idealną fryzurą, której nie pokona żaden wiatr. Prawdopodobnie podświadomie zastanawiasz się, jak bardzo Ty mogłabyś się zmienić, gdybyś trafiła w ręce profesjonalnego wizażysty. Może jesteś piękną kobietą i chcesz pielęgnować swoją urodę, zaskakując zmianami wizerunku? A może jeszcze nie uwierzyłaś w swoją moc przyciągania i potrzebne są Ci rady, które sprawią, że mężczyźni nie będą mogli oderwać od Ciebie wzroku?

Niemal każda kobieta chciałaby u siebie coś zmienić. Zawsze odnajdujemy jakąś skazę w swoim wyglądzie, która nas unieszczęśliwia. Jeśli więc szukasz fachowych porad, jak udoskonalić swój wygląd bez kroków tak drastycznych jak operacje plastyczne, ta książka powstała właśnie z myślą o Twoich potrzebach.

A może sztuka upiększania ludzi interesuje Cię z powodów zawodowych? Ten album to praktyczny kurs wizażu dostępny na wyciągnięcie ręki. Jego autorka jest założycielką prestiżowej szkoły wizażu, która szybko zdobyła zasłużoną renomę dzięki wysokiej jakości kształcenia zgodnej z europejskimi standardami oraz dzięki utalentowanym absolwentom.

Polki mają na świecie opinię kobiet pięknych i zadbanych. Podtrzymuj tę pochlebną ocenę!

Sprawdź, jak Twój wygląd działa na innych Dobierz kolory, które podkreślą Twoją urodę Dopasuj garderobę idealną do sylwetki Wykonaj olśniewający makijaż na każdą okazję Emanuj nie tylko wewnętrznym pięknem!

O książce poczytasz także tutaj.

Nie ma brzydkich kobiet... tylko wizażysty czasem brak

Informacje dodatkowe o Sztuka wizażu. Podręcznik atrakcyjnej kobiety:

Wydawnictwo: Septem