Sztuka tkania. Współczesne i barwne wzory

Wielki powrót tkactwa!

Doświadczona rękodzielniczka Maryanne Moodie zaprasza do niesamowitego świata tkactwa. Dzięki temu poradnikowi zdobędziesz praktyczne umiejętności pracy na krośnie i poznasz wyjątkowy sposób na relaks. Przekonasz się, że podstawy tkania są dość proste i każda osoba - nawet początkująca - może uzyskać niesamowite efekty.

Ten pięknie ilustrowany poradnik to unikalny zbiór wskazówek i sztuczek dla pasjonatów tkactwa na każdym poziomie umiejętności. Pierwsze projekty przeznaczone są dla tych, którzy po raz pierwszy próbują swych sił w rękodziele. Autorka przekaże ci podstawy tkania, przygotowywania niezbędnych narzędzi i krosien, a także doboru włókien i kolorów.

Jeśli jesteś zaawansowaną rękodzielniczką, ta książka będzie dla ciebie źródłem niezliczonych inspiracji. Będziesz mogła wybierać z wielu propozycji dla średniozaawansowanych oraz zaawansowanych. Dzięki szczegółowym instrukcjom i fotografiom dołączonym do każdego wzoru, łatwo będziesz mogła realizować własne projekty. Dużą część treści autorka poświęca dobieraniu i zestawianiu kolorów. Zobaczysz, jak uzyskać pożądane gradienty czy efekty ombré. Znajdziesz tu interesujące projekty, których poszukują twórcy: od wieszaków ściennych po pokrowce na poduszki, breloczki do kluczy, pokrowce na laptopy i oprawione dzieła sztuki.

Informacje dodatkowe o Sztuka tkania. Współczesne i barwne wzory:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2024-07-31
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: Maryanne Moodie's Modern Weaver: Where Color Meets Loom

Tagi: Przędzenie i tkanie

Kup książkę Sztuka tkania. Współczesne i barwne wzory

Na krośnie: kilimy, makatki i inne modne ozdoby
Maryanne Moodie0
Okładka ksiązki - Na krośnie: kilimy, makatki i inne modne ozdoby

Odkryj inspirującą sztukę tkania! Ten kompleksowy przewodnik wypełniony tutorialami i pięknymi zdjęciami poprowadzi cię krok po kroku do zdobycia nowych...

Mój brat Feliks
Regina Golińska-Barancewicz