Sztorm w sercu. W sercu sztorm

Oto czternastoletnia Viola i czternastoletni Storm, którzy po raz pierwszy zakochują się i przekonują, że miłość to nie tylko ekscytacja i pożądanie, lecz także chaos w sercu.

,,Sztorm w sercu - W sercu sztorm" to powieść graficzna dla nastolatków, pełna wysmakowanych kolaży, tekstów piosenek, cytatów i ulotnych myśli, które krążą wokół jednego - pierwszej miłości. To książka o uniesieniach, nieporozumieniach, straconych okazjach i złamanym sercu, o trudach dojrzewania i wątpliwościach, które mu towarzyszą. Czy to, co się teraz ze mną dzieje, jest normalne? Czy jestem atrakcyjna? Czy mogę się jej podobać?

Trzymajcie się burty, bo pierwsza miłość jest jak burza, sztorm, cyklon i tornado w jednym.

Autorka Annette Herzog oraz ilustratorzy Katrine Clante i Rasmus Bregnhoi przedstawiają kosmos zakochanych nastolatków ze szczerością i z wrażliwością, umiejętnie łącząc powagę z humorem.

Informacje dodatkowe o Sztorm w sercu. W sercu sztorm:

Wydawnictwo: DrugaNoga
Data wydania: 2024-04-11
Tytuł oryginału: Hjertestorm - Stormhjerte

Tagi: Problemy osobiste i społeczne dzieci i młodzieży Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 11 lat Dzieci od ok. 12 lat

Kup książkę Sztorm w sercu. W sercu sztorm

Odpowiedź Hiobowi