Świat należy do Ciebie

Piękna, poruszająca i zabawna książka celebrująca życie. Idealna do czytania na głos - pomoże dziecku docenić cudowne rzeczy, które istnieją na świecie i wspaniałe rzeczy, które może zrobić. Pozwala również zrozumieć, że nie wszystko w życiu potoczy się zawsze po jego myśli. Jednak cokolwiek by się nie działo, zawsze będzie kochane przez najbliższych.

Ilustracje Barry'ego Fallsa urzekają swoją szczegółowością, a czytanie rymowanego tekstu to czysta przyjemność. To wspaniałe, zabawne i prowokujące do myślenia rozważania o tym, dokąd zmierza życie i kim możesz zostać.

Informacje dodatkowe o Świat należy do Ciebie:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2022-08-24
Tytuł oryginału: Its Your World Now

Kup książkę Świat należy do Ciebie

Świat należy do Ciebie - opinie o książce

Avatar użytkownika - zabciaczyta
zabciaczyta
Przeczytane:2022-10-26, Przeczytałem,
"Świat należy do ciebie" Barry'ego Fallsa to wspaniale ilustrowany, niezwykle barwny picturebook z pięknym przesłaniem, który każdy rodzic powinien przeczytać razem z dzieckiem. Na jego kartach zapisane są trzy lekcje - życiowe prawdy. Świat nieustannie woła, wzywa do jego odkrywania. To od nas w dużej mierze zależy, czy nasze dzieci podejmą próbę, by ruszyć przed siebie i odkryć to, co nieodkryte i nazwać, co nienazwane. Pokażmy im piękno świata, który nas otacza. Cieszymy się jesienną pogodą, deszczem brzęczącym w szyby i słońcem, które łaskocze w nos. Wspierajmy, dawajmy poczucie bezpieczeństwa i akceptujmy ich własne wybory. Niech poznają smak sukcesu i gorycz porażki, niech czerpią z dobrodziejstw świata, który otwiera przed nimi swe wrota. Kochajmy, mimo wszystko - bezgranicznie i bezwarunkowo! "Tak jak ja, i ty masz prawo wybrać swoją własną drogę. Zawsze sobą być, odważnie, a ja chętnie w tym pomogę."
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun