reklama

Sukces bez wyrzeczeń

,,Świetna! Przeczytaj i bądź gotów na lepsze życie" - Stephen M.R. Covey.

,,Schrzaniłem to" - podsumował swoje życie Sam Walton, założyciel sieci Wal-Mart i w latach 80. najbogatszy człowiek w Stanach Zjednoczonych, kiedy uświadomił sobie, że właściwie nie zna swoich dzieci i nie widuje żony.

Niezależnie od tego, jaką pracę wykonujesz, prawdopodobnie też nie potrafisz jej oddzielić od życia prywatnego. Możesz jednak raz na zawsze skończyć z ukradkowym sprawdzaniem e-maili podczas randek lub powrotami do domu, kiedy dzieci już dawno śpią. Autorzy należą do elitarnego grona biznesmenów, którzy prowadząc warte miliony dolarów firmy, jednocześnie znajdują czas na życie osobiste i pasje. W tej inspirującej książce dzielą się niezawodnymi strategiami, dzięki którym zdołasz zrównoważyć te sfery życia i odnieść sukces w każdej z nich - bez wyrzeczeń. Skorzystaj z rad doświadczonych przedsiębiorców i naucz się m.in.: zdobywać fundusze i pozyskiwać wspólników, znajdować nowe sposoby robienia dotychczasowych rzeczy (np. prowadzenia nietypowych zebrań), radzić sobie z trudnościami i dostrzegać, że zagrożenia mogą być okazjami.

Nieszablonowe podejście do naszej przyszłości w szybko zmieniającym się świecie. Nie czekaj, bo już masz je do dyspozycji. - Seth Godin, autor bestselleru ,,New York Timesa" pt. ,,Fioletowa krowa"

Informacje dodatkowe o Sukces bez wyrzeczeń:

Wydawnictwo: Rebis
Data wydania: 2015-09-22
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Sukces bez wyrzeczeń

Sukces bez wyrzeczeń - opinie o książce

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung