Sto dni szczęścia

To powieść o cieszeniu się każdą chwilą życia, o sile przyjaźni i nadziei. Będziesz mógł się śmiać przez łzy”.„Publishers Weekly”„Ta pełna humoru, wzruszająca i inspirująca powieść to wyraz niezgodyna poddawanie się nieszczęściu. Inteligentna literatura kobiecaw najlepszym wydaniu”. „Kirkus Reviews”Annie Hebden nie umie już mieć nadziei. Straciła wszystkich, których kochała. Odsunęła się od ludzi, zamknęła w bólu i rozpaczy. I wtedy poznaje barwną, promienną Polly, która stawia jej wyzwanie: w ciągu stu dni ma nauczyć się być szczęśliwa.„To proste – mówi Polly. – Musisz po prostu każdego dnia zrobić coś,co sprawi ci przyjemność”.I jak huragan porywa ją w świat tańca w fontannie, jazdy kolejką górską,małych i dużych zwycięstw nad smutkiem. Jest zdecydowanaudowodnić Annie, że i w jej życiu jest jeszcze miejsce na szczęście,przyjaźń, a nawet miłość. Bo Polly zbyt dobrze wie, że czas, jaki namdano, jest zbyt krótki, by zmarnować choć jeden dzień…

Informacje dodatkowe o Sto dni szczęścia :

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2018 (data przybliżona)
Tytuł oryginału: How to Be Happy
Tłumaczenie: Irena Kołodziej

Kup książkę Sto dni szczęścia

Sto dni szczęścia - opinie o książce

Wyobraź sobie, że zostało Ci tylko 100 dni życia. I ani jednego wiecej. Co robisz?
Przed takim dylematem staneła Polly. Jej szczesliwe życie rujnuje diagnoza nieoperacyjnego guza.
Jest radosna (jeśli mozna tak stwierdzić), stale usmiechnięta. Nie martwisie opiniąinnych ludzi. Czerpię 100% dziennie ze swoich marzeń i pragnień, które skrupulatnie spełnia. Czy uda jej się z Annie? Czy przypadkowo spotkana kobietę w szpitalu uda sie uszczęsliwić? Oto wyzwanie dla ihc obu.
Niesamowicie emocjonalna ksiażka. Łacząca humor i smutek. Radosc i łzy.
Czy można być gotowym na śmierć? Czy można jązaakceptować? Ten wyrok?

Avatar użytkownika - Domi__T
Domi__T