Środa. Najgorszy tydzień życia

Czy kiedykolwiek mieliście ZŁY TYDZIEŃ?

Antek Fert taki MA!

Ledwie przetrwał poniedziałek i wtorek, a już nadciąga... środa!

Tym razem Antek (jak to się w ogóle stało?!) dryfuje po morzu pośród głodnych rekinów. Co gorsza - dryfuje w towarzystwie swojego największego (i bardzo wnerwiającego) arcywroga! Może chociaż natrafią na wyspę pełną ukrytych skarbów? Pomyłka. Ta wyspa będzie pełna ukrytych skarbów, A TAKŻE krwiożerczych piratów.

Kolejny tom przezabawnej serii, a w nim: żenujące sytuacje, niewybredny humor oraz zatrważająca liczba wpadek głównego bohatera!

Eva Amores jest graficzką i fotografką. Pracowała dla opery w Sydney i ABC. Pochodzi z Filipin, a do Australii przeprowadziła się w liceum. Lubi buty, podróże i jeszcze raz buty.

Matt Cosgrove jest autorem i ilustratorem bestsellera ,,Macca the Alpaca" oraz serii ,,The Epic Fail Tales". Urodził się i wychował w Sydney. Lubi czekoladę, miejsca, w których nie ma ludzi, i więcej czekolady.

Eva i Matt poznali się dwadzieścia pięć lat temu na studiach, gdy przypadkiem pracowali nad projektem w tej samej grupie. Od tej pory nie przestają ze sobą współpracować. Mają na koncie dużo obiadów, ciast, bałaganu, błędów, wspomnień, złych decyzji odzieżowych i dwie prawdziwe istoty ludzkie, ale to jest ich pierwsza wspólna książka.

W czasach lockdownu, gdy na świecie zrobiło się trochę ponuro, mogli zająć się wypiekiem chleba albo nałogowym oglądaniem Netfliksa, ale nie - postanowili stworzyć cykl ,,Najgorszy tydzień życia". (Tak wyszło, sorki).

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Środa. Najgorszy tydzień życia:

Środa. Najgorszy tydzień życia - opinie o książce

Avatar użytkownika - z_ksiazka_w_plec
z_ksiazka_w_plec
Przeczytane:2024-04-26, Ocena: 6, Przeczytałem,

,,Najgorszy tydzień życia. Środa" to już 3 książka z tej serii, która opowiada o kolejnym dniu Antka Ferta w nowej szkole.

Chłopak trzeba przyznać ma pecha. Tym razem utknął na środku morza ze swoim największym, arcywrogiem - Marcinem. Żeby było tego mało w wodzie pływają rekiny. Może być coś gorszego? Oczywiście, ze tak. Wraz z Marcinem wylądował na wyspie, która wydawała się pełna skarbów. Szybko się jednak okazało, że ona jest pełna, ale nie skarbów a robaków, pająków, krabów i dziwnych odgłosów. Czy chłopaki zaprzyjaźnią się? Czy wręcz przeciwnie? I co ich spotka tylko jednego dnia? Przekonacie się sami.

Książeczka jest idealna do wspólnego jak i samodzielnego czytania. Posiada wiele, zabawnych, czarnobiałych ilustracji, które dostarczają wiele emocji. Śmieszne sytuacje, w których znalazł się Antek oraz jego miny rozbawią największego ponuraka. Książeczka napisana jest po części jako komiks, dzięki czemu dzieci, które chcą przeczytać tę książkę same mają małe ułatwienie. Przynajmniej mój syn tak twierdzi.

Bardzo więc polecamy tę zabawną, ciekawą i napisaną w prostym językiem książeczkę o przygodach Antka. My już wypatrujemy kolejnego tomu.

Poniedziałek. Najgorszy tydzień życia
Eva Amores0
Okładka ksiązki - Poniedziałek. Najgorszy tydzień życia

Czy kiedykolwiek mieliście ZŁY TYDZIEŃ? Antek Fert właśnie TAKI ma! Jego mama poślubiła wampira. Jego tata jeździ gigantycznym sedesem na kółkach. Jego...

Wtorek. Najgorszy tydzień życia
Eva Amores0
Okładka ksiązki - Wtorek. Najgorszy tydzień życia

Czy kiedykolwiek mieliście ZŁY TYDZIEŃ? Antek Fert właśnie taki MA! Ledwie przetrwał PONIEDZIAŁEK, a już nadciąga... WTOREK! Kot nadal nie wraca, prawdopodobnie...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;