Spotkajmy się o północy

Powieść autorki ,,Lata złamanych zasad". W tej historii znajdziecie nawiązania do piosenek Taylor Swift!

,,Gra jest w toku. Masz dwadzieścia cztery godziny na podjęcie decyzji. Dołączysz do mojego zespołu głupców?"

Taki list znalazła w swojej szkolnej skrzynce Lily Hopper. Nie dość, że wyglądał upiornie - każdą literę wycięto z jakiegoś czasopisma - to doskonale wiedziała, kto ją przysłał. Wiadomość wysłał nie kto inny, jak tegoroczny Błazen. Choć wszyscy w to wątpili, to tradycja tajnego wybryku w wykonaniu ostatniej klasy, została podtrzymana. Ale dlaczego Błazen chciał mieć w swojej drużynie Lily? Była córką nauczycielki, z jakiego powodu postanowił jej zaufać?

Lily miała jedynie dzień, by zdecydować, czy dołączy do zabawy. To w końcu ryzyko. Zbyt duże, by podjąć je dwa tygodnie przed końcem szkoły. Z drugiej strony... to była tylko jedna noc. Noc, która mogła zmienić wszystko. Lily nie spodziewała się jednak, że złamanie zasad może pomóc posklejać jej serce.

Informacje dodatkowe o Spotkajmy się o północy:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2024-05-15
Kategoria: Dla młodzieży

Kup książkę Spotkajmy się o północy

Lato złamanych zasad
K.L. Walther0
Okładka ksiązki - Lato złamanych zasad

Bestseller ,,New York Timesa" inspirowany piosenkami Taylor Swift!   To będzie lato flirtu, zabawy i spełnionych marzeń. To będzie moje lato. Lato złamanych...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska