Społeczne konteksty wyborów edukacyjnych gimnazjalistów szkół wiejskich

Niniejsza książka jest próbą pokazania, jakich wyborów w zróżnicowanym współczesnym środowisku społeczno-kulturalnym dokonują młodzi ludzie, przed którymi jeszcze długa droga edukacyjna i zawodowa. Mam nadzieję, że lektura tomu przyczyni się do rozszerzenia wiedzy o sytuacji gimnazjalistów wiejskich oraz zwróci uwagę Czytelnika na dominujące zjawiska, stymulując do rozważań nad przedstawionymi problemami. Krzysztof Zajdel

Informacje dodatkowe o Społeczne konteksty wyborów edukacyjnych gimnazjalistów szkół wiejskich:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 978-83-7611-406-4

Kup książkę Społeczne konteksty wyborów edukacyjnych gimnazjalistów szkół wiejskich

Społeczne konteksty wyborów edukacyjnych gimnazjalistów szkół wiejskich - opinie o książce

Wychowanie dziecka
Krzysztof Zajdel0
Okładka ksiązki - Wychowanie dziecka

\"Książka stanowi ciekawą próbę pokazania podstawowych mechanizmów rządzących procesem wychowania w rodzinie i poznania sensu budzących rodzicielskie wątpliwości...

Krzysztof Zajdel0
Okładka ksiązki - Selfie jako nowy sposób komunikowania i kreowania autowizerunku w kulturze pogranicza polsko-czeskiego

Selfie to obecnie jeden ze znaczących elementów życia młodych osób na całym świecie. Rozwój internetu, w tym mediów społecznościowych, powoduje, że już...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun