Spacer po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania

To jedna z najważniejszych książek o inwestowaniu jakie kiedykolwiek napisano!

Ponad 2 miliony sprzedanych egzemplarzy!

W jaki sposób inwestować, aby było to sposobem na życie? Jakich metod używają zawodowi inwestorzy? Jak stosować analizę techniczną i fundamentalną w praktyce? Na czym polega teoria błądzenia losowego? Które sposoby zarządzania ryzykiem są najlepsze? Jak przewidywać rentowność akcji i obligacji?

Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w najnowszym, 13 już wydaniu słynnego światowego bestsellera Burtona G. Malkiela.

Książka, uważana na świecie, między innymi przez ,,New York Times", ,,The Wall Street Journal", ,,Forbes", za jeden z najważniejszych poradników dotyczących inwestowania, została po raz kolejny zaktualizowana.

W czasach szerzącej się dezinformacji na temat sposobów pomnażania pieniędzy, przewodnik inwestycyjny Burtona G. Malkiela, jest inwestorom teraz bardziej potrzebny niż kiedykolwiek.

Autor, bazując na swoim doświadczeniu ekonomisty, doradcy finansowego i odnoszącego sukcesy inwestora, pokazuje, jak można osiągać ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne. Obala mity i fałszywe teorie, prostuje nieścisłości, jakie stale pojawiają się w doniesieniach na temat rynku akcji. Prezentuje sposoby inwestowania na różnych etapach życia z konkretnymi wskazówkami.

Publikacja zawiera praktyczne, sprawdzone porady inwestycyjne, niezwykle przydatne zarówno dla doświadczonych inwestorów indywidualnych, jak i osób zamierzających dopiero rozpocząć przygodę z inwestowaniem.

Informacje dodatkowe o Spacer po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Data wydania: 2023-10-17
Kategoria: Ekonomia
Tytuł oryginału: A Random Walk Down Wall Street: The Best Investment Guide That Money Can Buy

Kup książkę Spacer po Wall Street. Sprawdzona strategia skutecznego inwestowania

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski