Fantastyczny słownik dla dzieci w wieku 7-10 lat! Nauka angielskiego staje się tu wymarzoną zabawą. 16 ilustrowanych scenek, propozycje zabaw i ćwiczeń na wesoło to nie wszystko: do książki dołączona jest płyta kompaktowa z piosenkami oraz nieskazitelną wymową 300 podstawowych słów. Nowoczesne i bardzo kolorowe ilustracje, utrzymane w estetyce kreskówek, przyciągają uwagę najmłodszych, a wpadające w ucho piosenki i rodzicom przypomną brakujące angielskie słowa.

Informacje dodatkowe o Słownik ilustrowany dla dzieci angielsko-polski polsko-angielski angielski na wesoło Larousse:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: b.d
Kategoria: Encyklopedie, słowniki, leksykony

Kup książkę Słownik ilustrowany dla dzieci angielsko-polski polsko-angielski angielski na wesoło Larousse

Słownik ilustrowany dla dzieci angielsko-polski polsko-angielski angielski na wesoło Larousse - opinie o książce

Atlas młodego odkrywcy Afryka
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Atlas młodego odkrywcy Afryka

Ta ośmiotomowa seria prezentująca osiem głównych regionów świata zachęca młodych czytelników do dogłębnego odkrycia każdego zakątku globu....

Stanley Tata lew
Opracowanie Zbiorowe0
Okładka ksiązki - Stanley Tata lew

Tata Stanleya jest bardzo zajęty i nie może się z nim bawić. Stanley dochodzi, więc do wniosku, że zamiast taty wolałby mieć lwa, bo wtedy miałby kogoś...

Jak (nie) zostać królową
Katarzyna Redmerska ;