Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność

Poznaj sekrety japońskiej drogi do długowieczności!

Maciej Kozakiewicz, autor bestsellera Slow jogging wskazuje, jak prowadzić zdrowy styl życia zgodnie z kulturą azjatycką. Przybliża narzędzia, metody i techniki służące dbaniu o ciało, umysł i ducha. Dzięki tej książce:

poznasz zasadę NIKO NIKO, czyli codziennej porcji aktywności bez zbędnego obciążania organizmu; dowiesz się, czym jest SHINRIN-YOKU, czyli kąpiel w naturze; znajdziesz swoją kotwicę długowieczności - IKAGAI, powód dla którego codziennie wstajesz z łóżka, i który zapewni ci zdrowie; dowiesz się, jaka jest twoja optymalna dawka kalorii - HARA HACHI BU, a mając dobry kontakt z ciałem, nie będziesz się przejadał i poprawisz przemianę materii; zrozumiesz, czym jest WABI SABI, czyli piękno przemijania i niedoskonałości.

Nie musisz nieustannie dążyć do bicia rekordów i poprawy wyników. Zwolnij, a wtedy odnajdziesz życiowy spokój i satysfakcję. Już dziś zbliż się do poziomu aktywności naszych przodków, pokochaj proste czynności, zadbaj o zwiększające witalność nawyki - swoje i twoich dzieci, odżywiaj się mądrze, słuchaj swojego organizmu.

Informacje dodatkowe o Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2020-05-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność

Slow life. Japoński sposób na życie w zdrowiu i długowieczność - opinie o książce

Slow jogging.Japońska droga do witalności
Maciej Kozakiewicz0
Okładka ksiązki - Slow jogging.Japońska droga do witalności

Wolniej znaczy więcej Więcej zdrowia, więcej radości, więcej witalności. Slow jogging ma wszystkie zalety biegania, a jednocześnie pozbawiony jest...

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski