reklama

Skupiony i wolny. Sześć kroków do twojego sukcesu biznesowego

W książce Skupiony i wolny John Martin przedstawia praktyczny, motywujący i konkretny sposób działania pozwalający przezwyciężyć irytujące przeszkody oraz odnosić nadzwyczajne sukcesy w życiu zawodowym i osobistym. Wykorzystując zapadające w pamięć przykłady, cytaty oraz wnikliwe pytania, które zmuszają do szczerej analizy własnego życia, autor dostarcza narzędzi, by jasno zdefiniować, zaplanować oraz osiągnąć cele, zarówno te małe, jak i duże.

Każdego dnia stajemy przed trudnymi decyzjami, pilnymi zadaniami i niespodziewanymi zagrożeniami dla naszego sukcesu – jeśli jesteśmy na tyle odważni, by rzucić sobie wyzwanie i podążać za marzeniami. Na podstawie wielu lat badań, prowadzonych także metodą prób i błędów, John Martin proponuje nam klucze do wolności. Daje również okazję, by wykorzystać często niedoceniany zasób, jakim są planowanie pełne skupienia i ukierunkowane działanie obejmujące:

- dokładne zwizualizowanie marzeń o sukcesie,
- zaplanowanie sposobu ich realizacji przez poszukiwania oraz przygotowanie,
- przezwyciężenie raz na zawsze frustracji, która wynika z niezdecydowania i nadmiernego rozmyślania,
- wypracowanie skutecznych strategii wytrwałości w obliczu klęski,
- uzyskanie wolności umysłowej i finansowej szybciej, niż wydawało się to możliwe.

Informacje dodatkowe o Skupiony i wolny. Sześć kroków do twojego sukcesu biznesowego:

Wydawnictwo: Studio Emka
Data wydania: 2023-05-19
Kategoria: Poradniki

Tagi: poradnik

Kup książkę Skupiony i wolny. Sześć kroków do twojego sukcesu biznesowego

Wybierz swoją perspektywę
John Martin 0
Okładka ksiązki - Wybierz swoją perspektywę

"Fantastyczne źródło wiedzy, pozwalającejuwolnić umysł, by działał i tworzył!"D.G. WILD Czy ty również:– Zbyt dużo myślisz i odkładasz sprawy na...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski