Sięgaj po złoto!. 26-tygodniowy program rozwoju zdolności przywódczych

PRZYWÓDZTWO ROZWIJA SIĘ DZIEŃ W DZIEŃ, A NIE W JEDEN DZIEŃ!

Stawanie się liderem przypomina skuteczne inwestowanie na giełdzie. Jeśli masz nadzieję na zarobienie fortuny w jeden dzień, nie odniesiesz sukcesu. Najbardziej liczy się to, co robisz dzień po dniu w długim okresie. Jeśli nieustannie inwestujesz w swój rozwój jako lidera, pozwalając, by twój ,,kapitał" zwiększał się, nieuniknionym efektem będzie jego wzrost z upływem czasu. Dlatego właśnie John C. Maxwell stworzył Sięgaj po złoto!, książkę stanowiącą rozpisane dzień po dniu uzupełnienie bestsellera Przywództwo. Złote zasady.

Książka Sięgaj po złoto! podzielona jest na dwadzieścia sześć tygodniowych lekcji pełnych praktycznych ćwiczeń z miejscem na notatki z twojej własnej podróży przywódczej, która pomoże ci - dzięki mądrości i doświadczeniu Johna C. Maxwella - przyspieszyć twój rozwój jako lidera.

Sięgaj po złoto! codziennie, jeśli chcesz, by twoja zdolność przewodzenia stała się niemal automatyczna Nie możesz stać się wspaniałym przywódcą z dnia na dzień, lecz możesz dzień po dniu stawać się lepszym.

,,Książka zawiera instrukcję przywództwa w formie zbioru praktycznych ćwiczeń, dopełniającą bestseller Przywództwo. Złote zasady. Dostarczy ci ona dodatkowego wsparcia i zachęty, pochodzących z najlepszych pośród moich książek. Jeśli jesteś silnie zmotywowaną (albo niecierpliwą) osobą, której pragnieniem jest czynienie szybkich postępów, dwadzieścia sześć tygodni może wydawać się długim czasem. Pamiętaj jednak: na to, co warto mieć, warto pracować. Nie możesz stać się wspaniałym przywódcą z dnia na dzień, lecz możesz dzień po dniu stawać się lepszym. Wierzę, że to źródło ci w tym pomoże".

John C. Maxwell

***

John C. Maxwell jest coachem i mówcą oraz autorem bestsellerów z listy ,,New York Timesa", którego książki sprzedały się w nakładzie ponad dwudziestu pięciu milionów egzemplarzy i zostały przetłumaczone na pięćdziesiąt języków. W 2014 roku Maxwell został uznany przez American Management Association(R) za wiodącego lidera w biznesie, a przez magazyny ,,Business Insider" oraz ,,Inc." za najbardziej wpływowego eksperta w dziedzinie przywództwa na świecie.

Informacje dodatkowe o Sięgaj po złoto!. 26-tygodniowy program rozwoju zdolności przywódczych:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2017-09-29
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Go for Gold: Inspiration to Increase Your Leadership Impact

Kup książkę Sięgaj po złoto!. 26-tygodniowy program rozwoju zdolności przywódczych

Sięgaj po złoto!. 26-tygodniowy program rozwoju zdolności przywódczych - opinie o książce

John C. Maxwell0
Okładka ksiązki - Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz. Dla nastolatków. Jak porażkę zmienić w sukces

Porażka nie będzie całkowitą porażką, jeśli czegoś się dzięki niej nauczysz. Miałeś kiedyś poczucie, że rodzice czy nauczyciele stawiają ci niesamowicie...

Przywództwo. Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera
John C. Maxwell0
Okładka ksiązki - Przywództwo. Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera

o    Ludzie porzucają ludzi, a nie firmy o    Wsparcie możesz wypożyczać, lecz nigdy go nie dawaj o    Gdy...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung