Sex God

Lauren i Garrett przyjaźnią się od dzieciństwa. I choć nigdy nie chcieli się do tego przyznać, już dawno ich przyjaźń zmieniła się w coś więcej. Ale ich drogi się rozeszły. Aż do teraz, gdy połączyła ich jedna noc… i okazała się kompletną porażką! Lauren nigdy nie była zbyt pewna siebie, jeśli chodzi o seks, w czym utwierdzał ją jej były mąż. Garrett zawsze był zbyt pewny siebie, w czym utwierdzały go niezliczone przelotne przygody i kobiety, wśród których słynie jako bóg seksu. Czy razem mają szansę udowodnić sobie swoją wartość i spełnić swoje skrywane pragnienia? To pokaże układ, który zawierają. Czy stanie się początkiem wspólnej przyszłości? Czy przeszłość nie przestanie ich ścigać?

Informacje dodatkowe o Sex God:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2017-10-10
Tytuł oryginału: Sex God
Tłumaczenie: Agnieszka Bill

Kup książkę Sex God

Sex God - opinie o książce

Lauren, mająca za sobą nieudane małżeństwo i Garrett znają się od przedszkola. Prawdziwa przyjaźń rozpoczęła się w szkole. Od tego czasu są nierozłączni. Nie mają przed sobą tajemnic, nie ma tematów tabu. Nawet bardzo niezręczna intymna między nimi nie zepsuła ich relacji. Oboje czują coś do siebie, ale boją się zepsuć swoją przyjaźń. Postanawiają jednak spróbować.
Garrett, który po śmierci ojca przejął jego firmę oraz zajął się matka i siostrami teraz chciałby się wyprowadzić z małego miasteczka. Ma on jednak świadomość, że Lauren nie chce wyjechać z miasteczka, dlatego nie mówi jej o swoich planach.
Sex god to moje pierwsze spotkanie z tą autorką. W tej książce skupiła się ona tylko na głównych bohaterach. Cała reszta jest tylko tłem. Fakt, jest kilka informacji na temat miejsca akcji czy znajomych ale są one tylko lakoniczne. Dużo scen erotycznych, które są naprawdę dobrze napisane, bez wulgaryzmów tylko czysta miłość. Książka jest krótka, ma jedynie 236 stron. Napisana prostym, nieskomplikowanym językiem. Czyta się szybko, jeśli ktoś szuka łatwej lektury na jedno popołudnie lub wieczór to warto po nią sięgnąć.

Avatar użytkownika - KasiaDrapacz
KasiaDrapacz
Przeczytane:2018-02-19, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Ta książka... była średnia. Nie pamiętam już, o cyzm czytałam. Coś o przyjaźni i seksie? Tak? Zgadłam?... Serio, flaki z olejem. Masakra.

Avatar użytkownika - dona
dona
Przeczytane:2018-05-13, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,
Sex Machine
M. S. Force0
Okładka ksiązki - Sex Machine

Honey Carmichael jest piękna i seksowna. Ale nie dba o powodzenie. Czeka na mężczyznę, który ją naprawdę pokocha. Sprawi, że poczuje...

Spełnienie
M. S. Force0
Okładka ksiązki - Spełnienie

Nauczycielka i gwiazdor filmowy, za którym szaleją kobiety. On odważył się ujawnić swoje pragnienia. Ona odważyła się je spełnić… Dwa pragnienia...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski