Sekrety retoryki. Reguły skutecznej komunikacji

Mowa traTwa

Jeśli ideałem retora jest dla Ciebie Fidel Castro - wchodząc tu, żegnaj się z nadzieją. Wielogodzinna demagogia pozbawiona istotnych treści działa tylko w ustroju komunistycznym. Szanse, że Twoim audytorium będzie wielomilionowy tłum zmuszony do zachwycania się patetyczną perorą, są znikome. Słuchacze, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć, są dużo bardziej wymagający. Będą analizować, kontemplować, zechcą przyłapać Cię na błędach i nigdy nie wybaczą zanudzania. Pogotowie tu nie pomoże. Istnieje jednak ratunek.

Potrzebny Ci skondensowany kodeks retoryki!

Twoje wypowiedzi będą intensywne, pełne i mięsiste treściowo. Nauczysz się wpływać na ludzi za pomocą siły argumentów. Zaprzęgniesz do współpracy najnowsze zdobycze psychologii, w tym psychologii społecznej. Odkryjesz, jak za pomocą ustnej wypowiedzi kreować rzeczywistość. Rozpracujesz hipnotyzującą moc gestów i mimiki. Dowiesz się, na czym polega emocjonalne sterowanie podświadomością.

Kodeks retoryki - Twoja osobista "czerwona książeczka" Profesjonalne podejście do nagłych zaćmień pamięci i utraty wątku Skuteczne reagowanie na repliki i pytania rozbrajające Przekazywanie informacji zapadającej w pamięć Uwalnianie wiarygodności i autentyczności Werbalne obezwładnianie słuchaczy

Informacje dodatkowe o Sekrety retoryki. Reguły skutecznej komunikacji:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2008-07-29
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sekrety retoryki. Reguły skutecznej komunikacji

Sekrety retoryki. Reguły skutecznej komunikacji - opinie o książce

Werbalna prowokacja. Posługuj się retoryką ostrą jak brzytwa
Karsten Bredemeier0
Okładka ksiązki - Werbalna prowokacja. Posługuj się retoryką ostrą jak brzytwa

Na początku było słowo, na końcu puenta Werbalna prowokacja Słowny majstersztyk Bomba informacyjna ...drogowskaz dla wszystkich tych, którzy uwielbiają...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung