Rzecznik prasowy w otoczeniu mediów

Bohaterami tej książki, napisanej żywym publicystycznym językiem, są rzecznicy prasowi. Czytelnik znajdzie tutaj dziesiątki przykładów udanych i nieudanych rzecznikowskich przedsięwzięć, a także ponad sto pytań i zagadnień do dyskusji, co ma być w zamiarze autora (byłego dziennikarza i rzecznika prasowego) zaproszeniem do debaty nad rolą, rangą i kondycją rzecznictwa prasowego na arenie współczesnych działań komunikacyjnych. Książka jest podręcznikiem dla adeptów profesji medialnych (studentów, słuchaczy studiów podyplomowych, uczestników profesjonalnych szkoleń i kursów, doktorantów), a zarazem poradnikiem dla czynnych rzeczników, szczególnie tych z krótszym stażem w zawodzie. Pozycja będzie ciekawa również dla ludzi mediów, którzy po jej lekturze z całą pewnością inaczej spojrzą na współpracujących z nimi rzeczników.

Informacje dodatkowe o Rzecznik prasowy w otoczeniu mediów:

Wydawnictwo: universitas
Data wydania: 2012 (data przybliżona)
Kategoria: Popularnonaukowe
ISBN: 97883-242-2228-5

Kup książkę Rzecznik prasowy w otoczeniu mediów

Rzecznik prasowy w otoczeniu mediów - opinie o książce

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2015-03-02, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Bardzo dobra, konkretna i napisana przystępnym językiem. Książka składa się z 2 części. Teoretyczna, mówi kim jest rzecznik i opisuje narzędzia rzecznika. Część praktyczna opisuje konkretne typy rzeczników, ich dobre i złe strony.
Szczerbata śmierć
Arkady Saulski