reklama

Rozmowy o Bogu czyli kij w mrowisko

Dorota Haładyn-Biel Uzdrowiciel, jasnowidz, opracowała własną metodę uzdrawiania drzewa genealogicznego. Zajmuje się tym od 2001 roku, prowadzi gabinet w Zielonej Górze, występuje w TV. W swojej książce przedstawia metody uzdrawiania rodu tak, abyś kochany czytelniku uwolnił siebie i swoich bliskich od obciążeń rodzinnych. Książka ta to też podróż po różnych wymiarach, jak i podpowiedzi i recepty na lepsze życie. Zawarte są w niej wątki biograficzne, dużo humoru i wierzcie że po tej lekturze inaczej spojrzycie na świat. widok:

Informacje dodatkowe o Rozmowy o Bogu czyli kij w mrowisko:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Duchowość, religia
Tytuł oryginału: Rozmowy o Bogu czyli kij w mrowisko
Język oryginału: POLSKI

Tagi: horoskopy wiara ezoteryka senniki

Kup książkę Rozmowy o Bogu czyli kij w mrowisko

Rozmowy o Bogu czyli kij w mrowisko - opinie o książce

Ale się cieszę, że kupiłam i przeczytałam tę książkę? Jest ona cieniutka, bo raptem niecałe 100 stron, ale są to przemyślenia Pani Doroty nad jej życiem, wiarą, miłością, rodzicielstwem, religią, pracą oraz wizjami. Bo wspomnę tylko, że autorka jest jasnowidzem.
Pomimo tak małej ilościowo treści, znalazłam dla siebie odpowiedzi na różne tematy odnośnie świata, które od zawsze mnie nurtowały, a także mogłam wziąć do serca niektóre rady autorki. Dla mnie zdecydowanie za mało, ja chcę więcej! Jestem na TAK!
Choć muszę przyznać, że nie jest to lektura dla każdego. Chyba wiecie co mam na myśli. Warto również przed chwyceniem za tę pozycję, poznać trochę Panią Dorotę i jej Dar (choćby przez filmiki na YT).
Gorąco polecam.

Szczerbata śmierć