reklama

Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia. Emocje. Tom 1

Zapraszamy do leśnej szkoły pana Borsuka i pani Lisicy! Dzisiaj Pani Lisica porozmawia z nami o najważniejszych emocjach, jakie pojawiają się w naszym życiu. Świetnie się składa, ponieważ zwierzątka mają na ten temat do opowiedzenia wiele ciekawych historii! W leśnej szkółce nauczycielka Matylda w sposób zabawny i przystępny opowie, jakie emocje władają nami najczęściej, a co najważniejsze - wytłumaczy, czemu służą, i podpowie, jak możemy sobie z nimi radzić. Zachęcamy do wspólnej zabawy i nauki!

Informacje dodatkowe o Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia. Emocje. Tom 1:

Wydawnictwo: Egmont
Data wydania: 2023-03-08
Kategoria: Komiksy
Tytuł oryginału: Monsieur Blaireau et Madame Renarde present: Les émotions

Kup książkę Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia. Emocje. Tom 1

Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia. Emocje. Tom 1 - opinie o książce

Zastanawialiście się kiedyś, do czego potrzebne nam takie emocje jak gniew czy obrzydzenie?

W leśnej szkole pani Lisica rozmawia z dziećmi o emocjach. Uczniowie mają na ten temat sporo do opowiedzenia, a niektóre z nich nawet potrafią je pokazać.

Lisia nauczycielka w bardzo przystępny sposób wyjaśnia, skąd się biorą podstawowe emocje, co można przy nich czuć oraz do czego są nam potrzebne.

"Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia. Emocje" to komiks dla najmłodszych dzieci. Bohaterowie są im znani, ponieważ na jednym z kanałów, można oglądać bajkę z nim w roli głównej.

Komiks jest pięknie wydany. Posiada cudne ilustracje autorstwa Eve Tharlet. Autorka, Brigitte Luciani, w prosty i przystępny sposób przybliża i wyjaśnia, czym są emocje, w jaki sposób mogą być odczuwane oraz do czego służą. Okazuje się, że każde emocje są po coś i wywołują różne reakcje naszego organizmu. Prosta historia z ważnym przekazem to jest to, co lubimy najbardziej.

Jakie książki dla dzieci lubicie?

Według mnie książek o emocjach, zwłaszcza dla dzieci nigdy za wiele. Jeżeli chcecie dzieciom przybliżyć temat emocji to ten komiks, świetnie się do tego nadaje.

Czwórka z Baker Street. Dziedzictwo Moriartyego. Tom 5
Okładka ksiązki - Czwórka z Baker Street. Dziedzictwo Moriartyego. Tom 5

Rok 1892. Billy, Charlie i Czarny Tom (oraz kot Watson!) zaczynają nowy rozdział życia. Bez ich mentora, Sherlocka Holmesa, który zaginął tragicznie...

Czarodziejski pędzelek. W lesie. Malowanka wodna
Okładka ksiązki - Czarodziejski pędzelek. W lesie. Malowanka wodna

Czarodziejski pędzelek. W lesie. Malowanka wodna Zostań czarodziejem barw! Nie potrzebujesz kredek i farb - wystarczy pędzelek i woda. Pomaluj mokrym...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski