Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości

Przygotuj się do badania głębin oceanów, dalekiego kosmosu i wszystkiego po drodze! Wybuchy wulkanów, nietoperze wampiry, upierzone welociraptory i dużo więcej czeka na ciebie w NAUKOMIKSACH!

Roboty są wszędzie: w fabrykach, samochodach, telefonach i w powietrzu. Nawet w naszych domach! Na dodatek powstały dużo wcześniej, niż ci się wydaje! Towarzyszą ludziom, pomagają im i ochraniają ich od wieków. Od maszyn serwujących herbatę w feudalnej Japonii po współczesne łaziki badające powierzchnię Marsa.

Mechaniczny ptak Pouli, jeden z najstarszych robotów, odkryje przed wami wiele interesujących faktów: skąd się wzięły roboty, jak działają i co robią w tej niezwykłej książce!

Mairghread Scott- autorka animacji i komiksów. Napisała m.in.: ,,Marvel Universe Guardians of the Galaxy", ,,Transformers: Till All Are One", ,,Transformers: Windblade", ,,Wonder Woman 75th Anniversary Special #1" oraz ,,The City on the Other Side".

Jacob Chabot ­- bestsellerowy rysownik nominowany do Eisner Award. Najbardziej znany jako twórca komiksów o Spongebobiei Simpsonach oraz autor książki ,,The Mighty Skullboy Army".

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Informacje dodatkowe o Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2023-05-17
Kategoria: Inne
Tytuł oryginału: Robots and Drones: Past, Present, and Future

Tagi: Proza (w tym literatura faktu) dla dzieci i młodzieży Publikacje popularne dla dzieci i młodzieży Publikacje z wiedzy o świecie dla dzieci i młodzieży Komiksy i paski komiksowe dla dzieci i młodzieży Publikacje o nauce i technice dla dzieci i młodzieży Dzieci od ok. 6 lat

Kup książkę Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości

Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości
Mairghread Scott0
Okładka ksiązki - Roboty i drony  dawno temu, teraz i w przyszłości

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung