Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości

Przygotuj się do badania głębin oceanów, dalekiego kosmosu i wszystkiego po drodze! Wybuchy wulkanów, nietoperze wampiry, upierzone welociraptory i dużo więcej czeka na ciebie w NAUKOMIKSACH!

Roboty są wszędzie: w fabrykach, samochodach, telefonach i w powietrzu. Nawet w naszych domach! Na dodatek powstały dużo wcześniej, niż ci się wydaje! Towarzyszą ludziom, pomagają im i ochraniają ich od wieków. Od maszyn serwujących herbatę w feudalnej Japonii po współczesne łaziki badające powierzchnię Marsa.

Mechaniczny ptak Pouli, jeden z najstarszych robotów, odkryje przed wami wiele interesujących faktów: skąd się wzięły roboty, jak działają i co robią w tej niezwykłej książce!

Mairghread Scott - autorka animacji i komiksów. Napisała m.in.: ,,Marvel Universe Guardians of the Galaxy", ,,Transformers: Till All Are One", ,,Transformers: Windblade", ,,Wonder Woman 75th Anniversary Special #1" oraz ,,The City on the Other Side".

Jacob Chabot !- bestsellerowy rysownik nominowany do Eisner Award. Najbardziej znany jako twórca komiksów o Spongebobie i Simpsonach oraz autor książki ,,The Mighty Skullboy Army".

Informacje dodatkowe o Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2020-03-11
Tytuł oryginału: Robots and Drones: Past, Present, and Future

Kup książkę Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości

Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości - opinie o książce

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2020-03-19, Ocena: 4, Przeczytałem,

HISTORIA ROBOTÓW

I oto mamy kolejny „Naukomiks”. Po dwóch tomach stworzonych przez Joego Flooda, w których autor eksplorował znów modną wówczas dzięki filmom z serii „Jurassic World” tematykę dinozaurów oraz całkiem im bliski temat rekinów, nadszedł czas na zmianę. Zmienia się jednak nie tylko autor, ale i tematyka, która mocniej odrywa się od ziemi, choć pozostaje kwestią aktualną. Jedno pozostało bez zmian: pouczająca, dobra zabawa nie tylko dla dzieci.

Roboty, któż z nas ich nie zna, prawda? Są wszędzie, coraz bardziej i wyraźniej w naszym życiu, kino i literatura Science Fiction też niezmiennie o nich pamiętają… Mało kto jednak zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo są one obecne w codzienności i jak daleko sięga ich historia. Gotowi na podroż w czasie, od feudalnej Japonii po dzień dzisiejszy by wszystko to zobaczyć na własne oczy?

Całość mojej recenzji na blogu: https://ksiazkarniablog.blogspot.com/2020/03/roboty-i-drony-dawno-temu-teraz-i-w.html

Roboty i drony dawno temu, teraz i w przyszłości
Mairghread Scott0
Okładka ksiązki - Roboty i drony  dawno temu, teraz i w przyszłości

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka