Rezydent wieży. Księga I

Kto sprzedaje broń herosom? Kto posiada mapy prowadzące do skarbów? Kto wie o magii więcej niż inni? Rezydent wieży! Tylko najpotężniejsi magowie mogą liczyć na ten zaszczytny tytuł. Każdy z nich jest niesamowity, lecz Klavres z wieży Irrum jest wyjątkowy. Kiedy do jego drzwi puka przygoda, nie potrafi się powstrzymać i zawsze jej otwiera. Gra o najwyższe stawki i świetnie się bawi. Co byłoby warte życie maga bez dreszczyku emocji?

Informacje dodatkowe o Rezydent wieży. Księga I:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2011-04-01
ISBN: 978-83-7648-903-2

Kup książkę Rezydent wieży. Księga I

Rezydent wieży. Księga I - opinie o książce

Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-12, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Książka zawiera pięć rozdziałów, które można potraktować jako opowiadania, bo autor opisuje różne przygody tytułowego bohatera, ale jej bohaterowie i zdarzenia przewijają się w drugim tomie. Świat przedstawiony jest bardzo ciekawy, na początku może wydawać się chaotyczny, bo znajdziemy tu trochę legend, mitów, wątki ze starych baśni i troszkę ze świata współczesnego. Ale w miarę czytania wszystko tworzy ciekawą całość. Jest to powieść na jeden wieczór, ciekawa, wciągająca, pełna przygód i napisana z humorem. Idealna dla relaksu.
Avatar użytkownika - joannaterenda
joannaterenda
Przeczytane:2021-12-12, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2021,

Książkę czyta się szybko. Jest bardzo ciekawa. Jest super napisana. Bardzo mi się podoba.

Avatar użytkownika - Faledor
Faledor
Przeczytane:2012-04-03, Ocena: 4, Przeczytałam,
Rezydent wieży. Księga II
Andrzej Tuchorski0
Okładka ksiązki - Rezydent wieży. Księga II

Kto sprzedaje herosom broń? Kto posiada mapy prowadzące do skarbów? Kto wie o magii więcej niż inni? Rezydent wieży! Tylko najpotężniejsi magowie mogą...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska