Religia sp. kl.4 podręcznik z ćwiczeniami cz.2 - Pan Jezus jest naszym życiem

Podręcznik przeprowadza dziecko przez kolejny etap na drodze budowania tożsamości chrześcijańskiej i ugruntowywania wiedzy religijnej. Wspiera kształtowanie właściwych postaw, sumienia, pomaga zagłębić się uczniowi w rzeczywistość wiary i Kościoła. Stawia na pierwszym miejscu Pismo Święte i umożliwia dziecku stały z nim kontakt (na każdej katechezie). Został przygotowywany ze świadomością, że w lekcjach religii mogą uczestniczyć dzieci o zróżnicowanym poziomie wiedzy i umiejętności, dlatego zawiera różnorodne zadania - i łatwiejsze, i trudniejsze. Napisano go prostym językiem, przyjaznym dziecku.

Informacje dodatkowe o Religia sp. kl.4 podręcznik z ćwiczeniami cz.2 - Pan Jezus jest naszym życiem:

Wydawnictwo: Święty Wojciech
Data wydania: 2023-07-01
Kategoria: Podręczniki

Kup książkę Religia sp. kl.4 podręcznik z ćwiczeniami cz.2 - Pan Jezus jest naszym życiem

Religia 5 latki podręcznik z ćwiczeniami - Ufamy Panu Jezusowi
ks Paweł Płaczek0
Okładka ksiązki - Religia 5 latki podręcznik z ćwiczeniami - Ufamy Panu Jezusowi

Podręcznik został przygotowany z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, z uwzględnieniem ich poziomu rozwojowego i możliwości percepcyjnych. Zawiera...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska