reklama

Wszystko, co w życiu najlepsze i najgorsze, spotyka nas - wysoko wrażliwych - od innych ludzi. Bez interakcji międzyludzkich nie sposób bowiem funkcjonować. Czy wiesz jednak, jak odnaleźć się w kontaktach z drugim człowiekiem, kiedy jesteś osobą wysoko wrażliwą? Co zrobić, by poczuć się komfortowo w tworzonych relacjach?

Z tej książki dowiesz się:

jak pozbyć się wyrzutów sumienia, kiedy postawisz granice i powiesz komuś ,,nie"; dlaczego czasem wolisz być ,,zosią samosią" zamiast skorzystać z czyjejś pomocy; skąd w tobie przymus angażowania się w każdy konflikt rodzinny; dlaczego towarzyszy ci syndrom oszusta, choć jesteś profesjonalistą w swojej pracy; jak być dobrym szefem i pożądanym pracownikiem; czy to normalne, że boisz się bliskości; dlaczego tkwisz w związkach, które cię unieszczęśliwiają.

Joanna Kozłowska i Magdalena Kopenhagen pokażą ci, jak odnaleźć swoje miejsce w rodzinnych, przyjacielskich, romantycznych i biznesowych relacjach i jak w nich rozkwitać, gdy jesteś osobą wysoko wrażliwą.

WYSOKA WRAŻLIWOŚĆ W RELACJACH TO ATUT!

Joanna Kozłowska - autorka bestsellerowej książki Wysoka wrażliwość. Poradnik dla tych, którzy czują za dużo, twórczyni bloga ,,Dziewczyno, działaj". Pokazuje, jak w prosty sposób przekuć teorię w praktykę. Metody pracy z osobami wysoko wrażliwymi testowała na sobie, ponieważ sama jest WWO. To, co kiedyś ją przerażało, stało się jej supermocą!

Magdalena Kopenhagen - psychoterapeutka poznawczo-behawioralna i AKT, terapeutka hipnozy klinicznej, szkoleniowiec, interwentka kryzysowa. Jest także konsultantką biznesową i trenerką rozwoju osobistego. W swojej pracy korzysta z wielu różnych form i metod terapii, m.in. terapii poznawczo-behawioralnej, hipnozy, mindfulness, Panoramy Społecznej, Ustawień Systemowych. Pomaga uwolnić się od ograniczających przekonań, przejąć kontrolę nad własnymi emocjami i znaleźć zatraconą równowagę w życiu.

Informacje dodatkowe o Relacje w świecie wysoko wrażliwych. Jak dbać o związek, pielęgnować przyjaźń i osiągnąć zawodowe spełnienie:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2023-08-23
Kategoria: Poradniki

Tagi: Poradniki praktyczne

Kup książkę Relacje w świecie wysoko wrażliwych. Jak dbać o związek, pielęgnować przyjaźń i osiągnąć zawodowe spełnienie

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung