Reguła 5 sekund

Międzynarodowy bestseller! Przetłumaczony na 31 języków!
Reguła 5 sekund, czyli jak chwytać byka za rogi.
W trakcie lektury odkryjesz, że wystarczy tylko pięć sekund, aby:
• podjąć działanie mimo wątpliwości,
• przełamać nawyki odkładania spraw na później,
• pokonać strach i niepewność,
• przestać się martwić i poczuć się szczęśliwszym,
• odważnie przedstawiać swoje pomysły.
Reguła 5 sekund przedstawia proste i uniwersalne rozwiązanie zasadniczego problemu, który trapi nas wszystkich: nie podejmując działań, sami rzucamy sobie kłody pod nogi.
Tajemnica nie tkwi w wiedzy, co zrobić, ale w tym, jak się do tego zabrać.
Mel Robbins tłumaczy potęgę chwili przełomu. Opisuje proste narzędzie, które pomoże ci stać się skuteczniejszym. Jej wystąpienie na TEDx obejrzało ponad 8 milionów ludzi, a menedżerowie takich marek jak Starbucks, Microsoft czy Marriott wykorzystują regułę 5 sekund do zwiększania produktywności i zaangażowania pracowników oraz usprawniania współpracy.
Mel Robbins jest cenioną komentatorką CNN, autorką felietonów, współpracowniczką magazynu „Success”, poczytną pisarką i jedną z najbardziej rozchwytywanych prelegentek w Ameryce. Karierę zawodową zaczęła w Nowym Jorku jako adwokat, potem założyła i sprzedała kilka przedsiębiorstw, prowadziła programy telewizyjne oraz radiowe dla stacji A&E, FOX, Cox Media i CNN.

Informacje dodatkowe o Reguła 5 sekund:

Wydawnictwo: Galaktyka
Data wydania: 2018-10-09
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-7579-677-3

Kup książkę Reguła 5 sekund

Reguła 5 sekund - opinie o książce

TL;DR; Reguła super, książka taka sobie.

Na początku nawet fajnie się to czytało, bo Mel opisywała swoją historię, a ja lubię takie biograficzne wątki. Później zrobiło się z tego opisywanie, co jest napisane na wklejonych screenach. Z trudem dobrnęłam do końca. Regułę polecam, a z książki tylko początek.

Mel Robbins0
Okładka ksiązki - Nawyk przybijania piątki. Przejmij kontrolę nad swoim życiem dzięki jednemu prostemu nawykowi

W Regule 5 sekund Mel Robbins zdradziła, na czym polega klucz do błyskawicznej automotywacji, a książka sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski