Przygotowania do świąt z Olafem

Uwielbiasz Olafa i film Kraina Lodu? Teraz masz szansę przygotować się do świat z Olafem. Postaraj się, aby w Twoim domu zapanowała wyjątkowa świąteczna, nastrojowa zimowa magia.

Wszystkie projekty z książki są inspirowane filmem Kraina Lodu Odliczanie do świąt zacznij 1 grudnia i każdego dnia wykonaj wyjątkowe zadanie przeznaczone na dany dzień.

Wykonując różnorodne dekoracje, ozdoby, łańcuchy, bombki, zawieszki, odliczaj dzień po dniu do Gwiazdki. Wykonanymi dekoracjami ozdabiaj swój pokój, dom, drzewko choinkowe i świąteczny stół.

Zobacz, jak w prosty sposób zapakować prezenty dla najbliższych, aby pięknie prezentowały się pod choinką. Zaprojektuj i wykonaj świąteczne kartki. Zaproś mamę do zabawy i upieczcie przepyszne świąteczne ciasteczka.

Informacje dodatkowe o Przygotowania do świąt z Olafem:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2015-10-23
Język oryginału: Polski

Kup książkę Przygotowania do świąt z Olafem

Przygotowania do świąt z Olafem - opinie o książce

rzygotowania do świąt z Olafem
Wydawnictwo Zielona Sowa @wydawnictwo_zielona_sowa

Książka dla całej rodziny! Mnóstwo inspirujących pomysłów na wspólne, rodzinne przygotowania.
Odliczanie do świąt zaczynamy 1 grudnia i każdego dnia wykonujemy wyjątkowe zadanie przeznaczone na dany dzień.
Wykonując różnorodne dekoracje, ozdoby, łańcuchy, bombki, zawieszki, odliczamy dzień po dniu do Gwiazdki.

Ozdoby robię nie tylko przez świętami.
Czas po świąteczny, przed nowym rokiem też wykorzystuje na zabawy i dekoracje.
Bo na dekoracje nigdy nie jest za późno

Avatar użytkownika - wkp
wkp
Przeczytane:2016-12-02, Ocena: 4, Przeczytałem,
ŚWIĘTA Z BAŁWANKIEM OLAFEM Film ,,Kraina lodu" z 2013 roku stał się największym hitem Disneya w historii. Ilość widzów zaskarbiła mu nie tylko miano najbardziej dochodowego filmu animowanego w historii, ale także i jednego z najlepiej zarabiających obrazów w ogóle (w chwili obecnej znajduje się na dziewiątym miejscu). Teraz, kiedy zima panuje za oknami, a Święta są już coraz bliżej, każdy z chęcią sięgnie po ten pełen śniegu i ciepłej atmosfery film. A ja polecam jeszcze dodatki takie, jak ta książka, bo jak już przygotowywać się do Bożego Narodzenia, czemu nie zrobić tego z Olafem? Jeśli zaś się na to zdecydujecie, ten zabawny bałwanek, którego tak znakomicie zinterpretował swoim głosem wokalista Czesław Mozil (niezapomniana rola!), zabierze Was w podróż pełną przygotowań do Świąt. Zaczynając od pierwszego grudnia, dzień po dniu czeka na czytelników jedno zadanie oferujące wykonanie bardzo ciekawych dekoracji gwiazdkowych, oczywiście w stylu i towarzystwie bohaterów ,,Krainy lodu"! Tworząc łańcuchy, bombki, zawieszki i wiele, wiele więcej, odliczmy, jak w osobliwym interaktywnym kalendarzu adwentowym czas pozostały do Świąt, jednocześnie dekorując swoje otocznie i - oczywiście - choinkę. Co znalazło się na stronach tej książeczki? Całkiem sporo ciekawych porad i propozycji na dekoracje. Część czytelnicy mogli później znaleźć w innej, podobnej tematycznie publikacji - ,,Nadchodzą Święta! Ozdoby, prezenty, patterny, projekty krok po kroku", ale czeka na nich także niemało innych rzeczy. Wystarczy wspomnieć na przykład witraż na okno, bałwanka, gwiazdki na choinkę z koralików, papierowe bombki, serwetniki czy koszyczki. A porady, jak je przygotować, zostały sporządzone w sposób prosty, przejrzysty i bogato ilustrowany zdjęciami ułatwiającymi poszczególne czynności. Poza tym nie zabrakło także ilustracji z bohaterami z filmu. I bardzo ładnego, kolorowego wydania. Czyli dokładnie tego, czego chcą dzieci sięgający po tego typu książeczki. A zatem polecam. Dla młodych to duża porcja przyjemnej i pożytecznej zabawy, a dla rodziców okazja spędzenia miło czasu z pociechą. Sięgnijcie i odliczajcie dni pozostałe do Świąt! Recenzja opublikowana na moim blogu http://ksiazkarnia.blog.pl/2016/12/02/przygotowania-do-swiat-z-olafem-disney/
Okładka ksiązki - Reminiscencje z podróży. Berlin, Londyn, Nowy Jork i Paryż w oczach japońskich pisarzy przełomu XIX i XX w.

,,Przygotowany przez Katarzynę Sonnenberg zbiór tekstów pióra trzech czołowych prozaików japońskich okresów Meiji i Taishó, a mianowicie Moriego Ogaia...

Punisher Epic Collection. Kingpin rządzi
Okładka ksiązki - Punisher Epic Collection. Kingpin rządzi

Najgroźniejszy mściciel w uniwersum Marvela wydaje wojnę najgroźniejszemu przestępcy - Wilsonowi Fiskowi, znanemu też jako Kingpin! Jaki będzie wynik tego...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski