reklama

Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą

Cześć!

Przedstawiam Ci mój nowy Przygodnik, czyli terminarz szkolny na rok 2019/2020 pełen fantastycznych odkryć i przygód.

W tym roku wyruszymy na niesamowitą wyprawę po świecie... niebezpiecznych zwierząt. Odszukamy dwanaście wyjątkowo groźnych zwierząt i poznamy SuperMoce, którymi dysponują.

Dzięki PRZYGODNIKOWI przeżyjemy też wspólne przygody!

Mam nadzieję, że wybierzesz się ze mną - bo czeka nas 366 wyjątkowych dni! ROK PRAWDZIWYCH ODKRYWCÓW.

Pakuj się i wyruszamy w podróż pełną SuperPrzygód!

Nela

Informacje dodatkowe o Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2019-07-31

Kup książkę Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą

Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą - opinie o książce

Avatar użytkownika - Bookendorfina
Bookendorfina
Przeczytane:2019-09-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

"Osa morska brzmi groźnie prawda? Aby ją spotkać, musimy pojechać do Australii... Jej ciało dorasta do rozmiarów piłki do koszykówki, a jej czułki mają około 3 metry długości."

Choć jestem już dużą dziewczynką, to jednak z uśmiecham sięgam po tego typu publikacje, promujące wspaniałe podróżowanie po świecie i poznawanie niezwykłych gatunków zwierząt. Planowanie zwykłej codzienności w klimacie pasji zdobywania wiedzy ma niezaprzeczalny urok. I takie możliwości pragnę stwarzać również pociechom, zaszczepiać pyszny smak najprzeróżniejszych wypraw, zdobywania wyznaczanych celów i snucia przyjemnych marzeń. Dlatego zamówiłam "Przygodnik", aby podarować go dziecku z przeświadczeniem dostarczenia kolejnego impulsu rozwoju, a także kształtowania smykałki detektywistycznej wśród fauny i flory.

Zaczynamy od mapy świata z kolorowym oznaczeniem miejsc występowania niebezpiecznych zwierząt, groźnych i zabójczych, ale jakże atrakcyjnych i intrygujących. Wypełniamy plan zajęć na nowy rok szkolny i gotowi jesteśmy, aby od września, tydzień po tygodniu, zaznajamiać się z ciekawymi zakątkami Ziemi i ich nietuzinkowymi mieszkańcami. Natrafimy na mnóstwo ciekawostek i uszczegółowień, wprowadzają w supermoce wybranych gatunków zwierząt, których się lękamy, ale jednocześnie podziwiamy, i ich różnorodne naturalne środowisko. Czasem napotkamy zajmujące pytanie i drobną zagadkę do rozwiązania, kiedy indziej cenną radę. Nie zapomniano o oznaczeniu sympatycznych dni, wcale nie tak bardzo popularnych, a jednak atrakcyjnych, oraz oczywiście okresów świątecznych. Niewątpliwym walorem jest oprawa graficzna, efektowna i dopracowana, bogactwo zdjęć i ilustracji, ciepłe kolory i przyjemne fonty czcionek. A na koniec zestaw naklejek, pomysł na zabawę, która może uczynić dni milszymi. Kalendarz wydaje się niezbędnikiem w plecaku dla każdego miłośnika przygód i zwierząt, o interesującym edukacyjnym wymiarze, bynajmniej nie tylko dla młodych uczniów.

bookendorfina.pl

Nela i polarne zwierzęta
Nela Mała Reporterka0
Okładka ksiązki - Nela i polarne zwierzęta

Cześć! Nazywam się Nela i mam dwanaście lat, a to jest moja dziewiąta książka. Wybierzemy się w niej na niezwykłą mroźną wyprawę. To będzie wyjątkowa...

Nela. Zapiski zoologa
Nela Mała Reporterka0
Okładka ksiązki - Nela. Zapiski zoologa

Cześć! Masz ochotę bliżej poznać pandę, mrówkojada i krokodyla nilowego? Chcesz się dowiedzieć, czemu gepardy nie chowają pazurów? Ciekawi Cię, dlaczego...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski