reklama

Przygoda z tortem

Jak tu świętować urodziny, kiedy wszystko idzie na opak? Brawurowa wyszukiwanka ilustratora bestsellerowej serii o Felku i Toli.

Króliczka ma dziś urodziny! Właśnie ustawia się do niej kolejka gości z prezentami. Aż tu nagle... Krzesło pani Pieskiej wpada w świeżo upieczony tort, a jubilatka wybucha płaczem. Na dodatek pani Prosińskiej ginie cenny naszyjnik... Czy ma z tym coś wspólnego kameleon przemykający za domami? Szop pracz? A może myszy, znani rabusie? Jedno jest pewne: te urodziny będą zupełnie inne niż wszystkie!

Książka obrazkowa Thé Tjong-Khinga to zaproszenie do śledzenia zaskakujących perypetii wielu różnych bohaterów, opowiadania ich historii i odkrywania wciąż nowych, zabawnych detali.

Polecamy pozostałe części: Gdzie jest tort?, Wielki piknik i W pogoni za sztuką.

Informacje dodatkowe o Przygoda z tortem:

Wydawnictwo: Dwie siostry
Data wydania: 2023-05-24
Kategoria wiekowa: 3-5 lat

Kup książkę Przygoda z tortem

Przygoda z tortem - opinie o książce

Avatar użytkownika - mrs_zolza
mrs_zolza
Przeczytane:2023-08-28, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

"W pogoni za sztuką" oraz "Przygoda z tortem" to książki obrazkowe, a więc nie znajdziemy tu tekstu. Ma to swoje plusy - z każdym kolejnym czytaniem zauważamy nowe detale i tworzymy kolejne historie.

"Przygoda z tortem" to książka z dynamiczną akcją! Ileż tu się dzieje! W świeżo upieczony tort urodzinowy wpada krzesło, jubilatka płacze, a na dodatek w pobliżu czai się rabuś i kradnie naszyjnik. Tylko kto tym złodziejem jest?

Książka zapewnia dużą dawkę humoru i dobrej zabawy podczas wyszukiwania szczegółów, śledzenia bohaterów i tworzenia własnych historii.

Nie byłam pewna czy 4-latek będzie zainteresowany taką formą a jak się okazało był zafascynowany. Co rusz dostrzegał nowy szczegół i dodawał swoją wersję zdarzeń.

To zdecydowanie propozycja rozwijająca wyobraźnię czytelnika, idealna do wspólnego spędzenia czasu z rodzicem, pozwalająca oderwać się od codzienności, ponieść fantazji i zanurzyć w świecie sztuki.

W pogoni za sztuką
Thé Tjong-Khing 0
Okładka ksiązki - W pogoni za sztuką

Szaleńcza pogoń za złodziejem dzieł sztuki w malarskiej wyszukiwance ilustratora bestsellerowej serii o Felku i Toli.  Montaż wystawy to nie lada wyzwanie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski