reklama

Prawdziwe przygody Richarda

O Autorce:

Mieszka i pracuje w pięknym mieście Malbork.

Podziwia sztukę i uwielbia tworzyć nowe historie w swoich książkach.

Inspiruje ją piękno tego świata, a także zwykli ludzie i zwierzęta.

Wierzy, że życie jest piękne we wszystkich swoich odsłonach.

Książki, które czytała w latach szkolnych, mają duży wpływ na jej pracę.

Już wtedy zaczęła pisać opowiadania, ale nie odważyła się ich opublikować.

Z czasem stała się znacznie odważniejsza, dzięki czemu masz teraz przed sobą jedną z jej książek opartych na prawdziwych wydarzeniach z życia.

Książkę tę dedykuje swojemu ukochanemu psu rasy labrador o imieniu Richard.

Opowiada w niej o jego zabawnym zachowaniu i cudownych chwilach z nim przeżytych.

KSIĄŻKA DLA MIŁOŚNIKÓW PSÓW

🐾📚 Witaj, drogi miłośniku czworonogów! Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie przygody może przeżyć uroczy piesek? Mamy dla Ciebie niezwykłą propozycję! Przedstawiamy Ci “Prawdziwe przygody Richarda” – pełną radości, przyjaźni i niezapomnianych chwil opowieść o wiernym przyjacielu na cztery łapki!

🐶 O czym jest ta książka?

“Prawdziwe przygody Richarda” to serce – rozgrzewająca historia o niezwykłym psiaku o imieniu Richard. Znajdziesz tu opowieści o jego beztroskich zabawach na podwórku, wesołych przygodach w parku i przyjemnych spacerach z ukochanym właścicielem. Ale to nie wszystko! Richard jest nie tylko przyjacielem, ale też bohaterem, który staje w obronie swoich towarzyszy przed niebezpieczeństwem. Czy zdoła uratować przyjaciół i odnaleźć drogę do domu? Przekonaj się sam!

🌟 Dlaczego warto przeczytać tę książkę?

1️⃣ Zabierze Cię w niezwykłą podróż do świata psiego szczęścia i przygód.

2️⃣ Przykuje Twoją uwagę od pierwszej strony swoją niesamowitą historią.

3️⃣ Nauczy Cię wartości przyjaźni, odwagi i oddania.

4️⃣ Sprawi, że będziesz się uśmiechać i wzruszać na każdej stronie.

📖 Zamów już dziś “Prawdziwe przygody Richarda” i pozwól Richardowi wprowadzić trochę radości do Twojego życia. Idealna książka dla wszystkich miłośników zwierząt, zarówno małych, jak i dużych!

🐾📚 Bądź częścią niezapomnianej przygody razem z Richardem! Zamów teraz i daj swojemu sercu chwilę uciechy w świecie psich przygód! 📚🐾

Informacje dodatkowe o Prawdziwe przygody Richarda:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-07-06

Kup książkę Prawdziwe przygody Richarda

Prawdziwe przygody Richarda - opinie o książce

Na początku przychodzę do Was z pytaniem. Czy lubicie, kiedy głównym bohaterem w książkach jest zwierzę? Lubicie czytać tego typu historie? Jeśli tak, to lektura będzie dla Was idealna ;) Zapraszam Was serdecznie do zapoznania się z moimi wrażeniami o naszej głównej  postaci - psie Richardzie🐶.

Historia psa Richarda 🐶 jest oparta na prawdziwych wydarzeniach. Dowiadujemy się, jak pewnego dnia piesek🐶 rasy labrador, pojawia się u młodego małżeństwa. Życie małżonków jak i szczeniaka całkowicie się zmienia. Wszystko jest nowe zarówno dla nich jak i dla czworonoga. Z czasem docierają się wzajemnie i coraz lepiej się poznają. Czytając dalsze rozdziały o Richardzie, poznajemy jego przygody i przyzwyczajenia. Wiemy, co lubi a co go denerwuje. Co sprawia mu radość, a czego się boi. Jesteście ciekawi, co przydarzyło się pieskowi🐶? Jeśli tak, to koniecznie musicie sięgnąć po lekturę.

Mimo, że książka jest zaklasyfikowana jako lektura dziecięca, sądzę, że zarówno dzieci jak i dorośli mogą z niej wynieść cenne informacje. Dowiadujemy się bowiem, jak opiekować się psem. Co należy zrobić, aby zwierzak był posłuszny. Jakie czynności trzeba przy nim wykonywać oraz jak się nim opiekować. Poznajemy "od kuchni" jak wygląda życie że szczeniakiem. Możemy w publikacji zaobserwować, jak czworonóg rośnie, jakie ma wymagania. Oczywiście pies to nie tylko obowiązki i przyjemności. Dowiadujemy się też, że niekiedy za sprawą naszego pupila, możemy ponieść dotkliwe straty materialne w naszym gospodarstwie domowym. Jednak przede wszystkim ukazana jest miłość i przywiązanie do czworonoga. Martwimy się, gdy nasz piesek jest osowiały i chcemy zrobić absolutnie wszystko, aby pomóc mu poczuć się lepiej. Przełamujemy własne lęki, gdyż miłość do pupila okazuje się dużo silniejsza.

Bardzo podoba mi się to, że Autorka oparła tę historię na prawdziwych wydarzeniach. Dzięki temu, możemy realnie z nią "przejść" całą opiekę nad zwierzakiem od początku do końca. Szczegółowo poznajemy przydatne nam informacje. Kolejnym plusem są ilustracje zawarte w książce. Dzięki temu, odbiór lektury jest dużo ciekawszy i jeszcze bardziej interesuje młodszych czytelników. Następnie, należy też wspomnieć o stronach. Są one usztywniane. To również duży plus, gdyż trudniej je zniszczyć, dzięki czemu książeczka wytrzyma znacznie dłużej ;) Według mnie, cała publikacja pełni dwie role. Pierwsza - książka jako opowieść dla dzieci i dorosłych a druga - jako poradnik,  jak należy nim się zajmować oraz jak dokładnie poznać naszego pupila? Obie role świetnie się uzupełniają, sprawiając,że jest to bardzo interesująca pozycja.

Jeśli lubicie książki o psach,  szukacie ciekawej alternatywy dla waszych pociech lub dla siebie, to sięgnijcie po tę książkę ;) Myślę, że będziecie zadowoleni ;) Ze swojej strony bardzo dziękuję Wydawnictwo ZEN  za egzemplarz do recenzji i serdecznie zapraszam Was do przeczytania tej zajmującej lektury ;) Przyznaję 9 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/ 10 punktów 😃.

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung