Nie potrzeba geniusza matematycznego, żeby stwierdzić, że większość życia pochłania nam praca. Właśnie ona wypełnia Ci dzień, a często także i noc. O ile same obowiązki zwykle nie są problemem, prawdziwe wyzwanie na ogół stanowią ludzie. Czy czasem masz ochotę udusić współpracownika? Czy uwagi i komentarze Twojego szefa spędzają Ci sen z powiek? Masz tego serdecznie dość? Zanim rozerwiesz kogoś na strzępy, przeczytaj tę książkę. Jej autorki przestawiają wiele sytuacji sprzyjających wtrącaniu się współpracowników w Twoje prywatne życie. Podają również przykłady konkretnych działań, które możesz podjąć, żeby chronić się przed takim zachowaniem. Ta kwestia jest bardzo ważna, bo dotyczy relacji z osobami, z którymi spędzasz po kilka lub kilkanaście godzin na dobę. Pierwszym krokiem do pokonania problemu jest zmiana własnych reakcji. Jeżeli uda Ci się je okiełznać, odmienisz swoje życie. Chroń swoje osobiste i zawodowe terytorium. Zapanuj nad rozgniewanym przełożonym, zanim wybuchnie. Poznaj techniki niezbędne do "odblokowania się". Uwolnij się z sieci toksycznych relacji. Naucz się rozpoznawać sytuacje, które uniemożliwiają rozwój zawodowy. Wykonaj proste ćwiczenia i sprawdź, jaki typ środowiska zawodowego jest dla Ciebie najlepszy.

Informacje dodatkowe o Praca z Tobą mnie niszczy. Jak wyzwolić się z emocjonalnych pułapek w miejscu pracy:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: b.d
Kategoria: Zarządzanie i marketing
ISBN: 83-246-0536-3

Kup książkę Praca z Tobą mnie niszczy. Jak wyzwolić się z emocjonalnych pułapek w miejscu pracy

Praca z Tobą mnie niszczy. Jak wyzwolić się z emocjonalnych pułapek w miejscu pracy - opinie o książce

10 sposobów na zołzę w pracy
Katherine Crowley, Kathi Elster0
Okładka ksiązki - 10 sposobów na zołzę w pracy

10 sposobów na zołzę w pracy to poradnik dla kobiet, które chcą się dowiedzieć, jak uzdrowić relacje zawodowe, pokonać konflikty, komunikować się bez uprzedzeń...

Z okruchów nadziei
Anna Siedlecka