reklama

Postanowione jest. Rozważania w czasie zarazy

Epidemia koronawirusa zmieniła oblicze świata. Nieznana wyniszczająca choroba, kryzys społeczny i gospodarczy oraz głębokie zmiany polityczne - widmo wielkiego dramatu ludzkości sprawiło, że zaczęliśmy stawiać sobie wiele nowych pytań Czy epidemia to kara Boża? A jeśli tak, to z jakie grzechy? I czy Kościół zdał egzamin w tych trudnych czasach?

Tomasz P. Terlikowski wskazuje, że epidemie - które wielokrotnie zdarzały się w historii świata - są częścią Bożego planu i każdy z nas może odczytać ich znaczenie. W tej książce znajdziesz głębokie rozważania duchowe mistrzów medytacji chrześcijańskiej, jak św. Ignacy Loyola, Wenanty Katarzyniec czy Leon XIII, które pozwolą ci odnaleźć sens tragicznych wydarzeń w życiu ludzkości i dadzą nadzieję. Znajdziesz tu także tradycyjne modlitwy o zdrowie i obronę przed groźbą epidemii.

Obowiązkowa lektura dla każdego, kto pragnie, by nawet najtrudniejszy moment w jego życiu przyniósł najpiękniejsze owoce.

Informacje dodatkowe o Postanowione jest. Rozważania w czasie zarazy:

Wydawnictwo: Esprit
Data wydania: 2020-04-27
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: bóg Chrześcijaństwo

Kup książkę Postanowione jest. Rozważania w czasie zarazy

Postanowione jest. Rozważania w czasie zarazy - opinie o książce

Tomasz P. Terlikowski0
Okładka ksiązki - Droga krzyżowa i Męka Pana Jezusa z Wenantym Katarzyńcem. Nieznane teksty rekolekcji pasyjnych polskiego Szarbela

,,Krzyż jest nie tylko sztandarem Pana Jezusa, lecz także katedrą, z której naucza" Wenanty Katarzyniec OFMConv. Przeżywanie męki Pańskiej było głęboko...

Alicja Lenczewska. Świadectwo życia
Tomasz P. Terlikowski0
Okładka ksiązki - Alicja Lenczewska. Świadectwo życia

Mistyczka ze szczecińskiego bloku Gdy Alicja Lenczewska zapisywała swoje dzienniki - Świadectwo i Słowo pouczenia - nie wiedziała, co się z nimi stanie...

Szczerbata śmierć
Arkady Saulski