Pokrzep mnie

JAK ŻYĆ DUCHEM ŚWIĘTYM NA CO DZIEŃ?

,,Każdego dnia przydałoby się nam nowe zesłanie Ducha Świętego, byśmy stawali się coraz bardziej wolnymi ludźmi, zdolnymi do miłości i życia pełnią tego, co Bóg dla nas przygotował".

Książka "Pokrzep mnie" to krótka opowieść o szukaniu Ducha Świętego, poznawaniu Go, dostrzeganiu Jego obecności w zwykłych sprawach dnia codziennego i uczeniu się Jego sposobów działania.

Zamiast wielkiej teologii znajdziesz tu praktyczne wskazówki, podpowiedzi i myśli, które pomogą Ci rozwinąć z Nim osobistą, bliską i żywą relację.

Zapatrz się w Boga i w Jego Miłość, którą jest Duch Święty.

Pozwól, by Cię pokrzepił.

Informacje dodatkowe o Pokrzep mnie:

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2024-05-27
Kategoria: Duchowość, religia

Tagi: Religie i wierzenia

Kup książkę Pokrzep mnie

Pokrzep mnie - opinie o książce

Avatar użytkownika - czarksiazek
czarksiazek
Przeczytane:2024-06-02, Ocena: 6, Przeczytałam,

"Pokrzep mnie" to książka, która może być bardzo pomocna w budowaniu relacji z Duchem Świętym. Krótka, zwięzła i na temat. Czytałam ją w ciągłym zachwycie. Łukasz Buksa OFM , to człowiek, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W bardzo prosty i przystępny sposób, bez wielkich słów przybliża nam trzecią Osobę Trójcy Świętej Często pomijaną, jakoś tak na uboczu w naszej codzienności. A to wielki błąd, o czym przekonuje nas autor książki. Odpowiada na pytania kim właściwie jest ten Duch Święty, jak do Niego podejść, do czego On nam potrzebny, jakie są owoce przynosi nam trwanie w Jego obecności. Podaje proste wskazówki, podpowiada jak szukać i budować żywą, piękną relację z Duchem Św. Omawia poszczególne sakramenty święte, które bez Ducha Św. byłyby pustym rytuałem. Przybliża ich znaczenie w naszym życiu. Myślę, że ta publikacja będzie wspaniałym prezentem dla osoby, która przystępuje do Bierzmowania albo rozpoczyna drogę nawrócenia. Wszystko w ciekawy sposób jest w niej wyjaśnione, autor prowadzi czytelnika za rękę i przemawia wprost do serca🕊️

Urzekła mnie również forma wydania książki. Zaznaczone są ważniejsze zdania, myśli, na które warto zwrócić szczególniejszą uwagę i poddać chwili refleksji.

Jak ograłem PRL. Na rowerze
Witek Łukaszewski