Planer rodzinny na lodówkę 2018/2019

Zarządzanie rodziną to duże wyzwanie, dlatego w każdym domu powinien znaleźć się wyjątkowy planer, który pozwoli na zapisanie najważniejszych wydarzeń w poszczególnych miesiącach: wizyt u lekarza, urodzin bliskich, wyjazdów i wielu innych istotnych spraw. Wszystkim miesiącom w roku w planerze przyświeca inne hasło przewodnie.

Gdzie najlepiej umieścić nasze „centrum dowodzenia”? Tam, gdzie mali i duzi jej członkowie bywają najczęściej – w kuchni. To właśnie drzwi lodówki otwieramy wielokrotnie każdego dnia. I to doskonałe miejsce, by zostawić wiadomości dla każdego z domowników. Wygodnie również wpisać na listę zakupów produkty, które za chwilę się skończą. Do planera dodaliśmy naklejki, by w łatwy sposób móc motywować dzieci do dobrego zachowania.

Odbiorcy

- dorośli, którzy chcą sprawnie zarządzać domem

- rodzice, którym zależy na motywowaniu dzieci do pomagania w codziennych obowiązkach

Dlaczego warto nabyć ten planer:

- jest dużym wsparciem dla każdej rodziny

- pozwala sprawnie zarządzać obowiązkami domowników

- zachęca dzieci do dobrego zachowania

- to nowocześnie pomyślany, integrujący prezent dla dwóch pokoleń

- dostajemy w teczce: 12 kart na kolejne miesiące roku (od września do sierpnia), 4 notesy oraz 6 magnesów i 2 arkusze naklejek.

Informacje dodatkowe o Planer rodzinny na lodówkę 2018/2019:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2018-08-01
Kategoria: Inne
ISBN: 9788379719907

Kup książkę Planer rodzinny na lodówkę 2018/2019

Planer rodzinny na lodówkę 2018/2019 - opinie o książce

praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Pakiet: Bob Budowniczy. Narzędzia Boba: Młotek + śrubokręt + kask Boba Budowniczego

Dwie książki Boba Budowniczego z serii Narzędzia Boba: Młotek oraz śrubokręt + w prezencie kask Boba Budowniczego. Wszystko w przepięknym kartonowym opakowaniu...

Rembrandt Rysunki i ryciny w zbiorach polskich
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Rembrandt Rysunki i ryciny w zbiorach polskich

Album ten powstał w związku z wystawą, poświęconą rysunkom i rycinom Rembrandta w zbiorach polskich, jaką Muzeum Narodowe w Warszawie przygotowało z okazji...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung