Planer językowy. Czas na hiszpański

Planer językowy. Czas na hiszpański to wyjątkowa propozycja dla osób, które chcą połączyć naukę hiszpańskiego z codziennym planowaniem, inspirowaniem i realizacją celów. Wykorzystanie metody wiecznego kalendarza pozwala rozpocząć korzystanie z niego w dowolnym momencie, bez konieczności czekania na konkretną datę. Materiał dostosowany jest do początkujących użytkowników języka hiszpańskiego, na poziomie A2-B1, szukających motywacji, natchnienia i pomysłów do dalszej nauki.

Już dzisiaj rozpocznij rok regularnej nauki języka hiszpańskiego! Skończ z wymówkami i nie czekaj na nowy tydzień, rok czy specjalną okazję. Ucz się nowego słownictwa i gramatyki oraz ćwicz pamięć w potrójnym systemie powtórek i sprawdzaj wiedzę w testach podsumowujących materiał z kilku tygodni. Nauka wejdzie ci w nawyk i szybko zauważysz pozytywne rezultaty swoich działań.

Podział na małe porcje materiału przeznaczone do codziennej nauki sprzyja przyswajaniu materiału i szybszemu zapamiętywaniu. Podręczny format ułatwia korzystanie z planera w każdej wolnej chwili - w drodze do szkoły czy pracy, w domu, w podróży - można go zabrać ze sobą wszędzie.

Kalendarz z podziałem tygodniowym i miesięcznym świetnie sprawdzi się również do prywatnego planowania. Dostosuj planer do własnych potrzeb w strefie wolnej twórczości - pisz pamiętnik, opowiadania i rysuj mapy myśli. Korzystaj ze strefy geograficzno-kulturowej - zbieraj inspiracje, zapisuj ciekawostki oraz terminy spotkań. Sprawdź nowoczesną metodę nauki, motywuj się, realizuj językowe cele krok po kroku i obserwuj efekty!

Planer językowy. Czas na hiszpański to:

nauka języka na poziomie A2-B1

roczny plan językowy

możliwość rozpoczęcia nauki w dowolnym momencie

podział na układ tygodniowy i miesięczny

słownictwo i gramatyka

potrójny system powtórek

testy sprawdzające znajomość materiału

cytaty i hasła motywujące

strefa wolnej twórczości (pisz pamiętnik, opowiadania, rysuj mapy myśli)

strefa geograficzno-kulturowa (zapisuj ciekawostki, zbieraj inspiracje)

pomoc w określeniu celów językowych i realizacji

Informacje dodatkowe o Planer językowy. Czas na hiszpański:

Okładka ksiązki - Planer językowy. Czas na hiszpański

Angielski. Czasowniki i czasy. Fiszki PLUS
Agata Bal0
Okładka ksiązki - Angielski. Czasowniki i czasy. Fiszki PLUS

Fiszki PLUS. Angielski Czasowniki i czasy Nauka gramatyki fiszka po fiszce! Fiszki PLUS. Angielski Czasowniki i czasy to zestaw 500 fiszek z czasownikami...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;