reklama

Piękne serce

Pełna emocji, wyjątkowych postaci, chwytająca za serce nie jednego dorosłego, książka o dwóch istotach, które znalazły w sobie przyjaciół.

Książeczka została objęta honorowym patronatem Prezydenta Miasta Gdyni. To wyjątkowe wyróżnienie!

Bajka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od zera do stu lat. Przenosi nas do krainy, gdzie Dziurawy Pan (sędziwy strach na wróble) poznaje zbłąkanego zajączka o imieniu Pasiasty. Nasz mały bohater poszukuje swojej zaginionej rodziny. Historia ta opowiada nie tylko o przygodach dwójki przyjaciół. Jest również o oswajaniu się z silnymi emocjami, które towarzyszą nam wszystkim na co dzień:

— miłością, która nigdy nie przemija;

— smutkiem, czyli towarzyszem niedoli;

— radością, będącą stanem, który pojawia się i znika, ale buduje nasze poczucie szczęścia;

— strachem, który odczuwamy przed tym, czego jeszcze nie znamy.

W bajce znajdziesz przepiękne ilustracje, które przeniosą Was do krainy Dziurawego Pana i Zajączka. Obrazki pobudzą wyobraźnie Twojego dziecka i umilą Wasze czytelnicze rytuały. Ta książka to idealny towarzysz Waszych przygód, a także wspólnych wieczorów. Nie musisz się już zastanawiać, jaka książka zmieści się do Twojego bagażu. Zapewni Wam to jej miękka oprawa, którą włożysz do plecaka dziecka bądź swojej torebki.

Dzięki rozdziałom możesz czytać ją etapami i wspólnie omawiać z dzieckiem przygody bohaterów. Spojrzysz, w jaki sposób razem z Twoim dzieckiem macie postrzeganie na ważne sprawy, na każdym etapie Waszego życia.

Wspaniałych chwil!

Informacje dodatkowe o Piękne serce: