Pamiętnik dziadka. Pamiątki i wspomnienia

Świetny sposób na spędzenie czasu z dziadkiem. Jeszcze lepszy, by na zawsze zachować wspomnienia.

Nowoczesny pamiętnik dla dziadków i wnuków w każdym wieku.

Czy kiedykolwiek tak naprawdę się zastanawialiście, jaki był dziadek w waszym wieku? Jak wyglądał, kiedy poszedł do pierwszej klasy? Co robił jako nastolatek? Gdzie poznał waszą babcię? Gdzie był, kiedy urodziła się wasza mama lub wasz tata? Kiedy pękał z dumy z powodu osiągnięć swojego dziecka, a waszego rodzica? A co doprowadzało go do szału?

W tym dzienniku opowie wam o sobie i podzieli się historią waszej rodziny. Najlepiej z waszą pomocą!

A kiedy dorośniecie, ta niezwykła pamiątka nabierze dla was szczególnej wartości. I choć dzisiaj ten podarunek wydaje się wam trochę dziwny, zachowajcie go. Porozmawiajcie z dziadkiem, poproście go, by wam opowiedział jeszcze różne inne historie - poszukajcie zdjęć, które moglibyście do tego dziennika dołączyć, a kiedyś w przyszłości będziecie naprawdę szczęśliwi, że zadaliście sobie ten trud. Zrozumiecie, że ta książeczka to skarb.

z listu wydawcy do młodych Czytelniczek i Czytelników

Informacje dodatkowe o Pamiętnik dziadka. Pamiątki i wspomnienia:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2020-01-09
Tytuł oryginału: The Grandfather's Journal: Memories and Keepsakes for My Grandchild

Kup książkę Pamiętnik dziadka. Pamiątki i wspomnienia

Pamiętnik dziadka. Pamiątki i wspomnienia - opinie o książce

Thorgal. Wyspa lodowych mórz. Tom 2
Okładka ksiązki - Thorgal. Wyspa lodowych mórz. Tom 2

Drugi tom najsłynniejszej serii fantasy. Thorgal wreszcie uzyskuje zgodę na zaślubiny z Aaricią. Niestety, tuż przed ceremonią jego przyszła żona zostaje...

1000 naklejek. Święta
Okładka ksiązki - 1000 naklejek. Święta

Seria 1000 naklejek to wspaniałe książeczki z mnóstwem zadań, kolorowanek i przede wszystkim naklejek! Idealne książki dla małego odkrywcy świata. W...

Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun