reklama

Pakiet: Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz, Życie między wcieleniami

Bestsellerowy cykl duchowych książek doktora Michaela Newtona, które odkrywają tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy i pomagają zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi.

W Wędrówce dusz doktor Michael Newton przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy sięgnęły pamięcią do wspomnień z poprzednich wcieleń.

Przeznaczenie dusz zawiera siedemdziesiąt nowych relacji z wędrówek między wcieleniami, które pomagają dostrzec znaczenie tzw. flashbacków i znaków z drugiej strony. Tym razem doktor Newton ukazuje m.in. kanały, którymi dusze nawiązują kontakt, znaczenie kolorów aury dla odczytywania ich przesłań, a także terapeutyczną wartość tych wiadomości.

W trzeciej książce - Życiu między wcieleniami - autor po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, oraz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej LBL (Life Between Lives - Życie między wcieleniami), mamy więc wgląd w warsztat mistrza, który zainspirował tysiące ludzi do odkrywania przeszłości własnej duszy. Jego empiryczne podejście do badania obszarów duchowych doświadczeń rzuca nowe światło na odwieczne pytania dotyczące tego, kim jestem, skąd pochodzę i dlaczego się tutaj znalazłem.

Informacje dodatkowe o Pakiet: Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz, Życie między wcieleniami:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-12-01
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Journey of souls, Destiny of souls, Life Between Lives

Tagi: Umysł ciało duch Umiejętności i zjawiska parapsychologiczne

Kup książkę Pakiet: Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz, Życie między wcieleniami

Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu
dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

,, oraz to najbardziej fascynujące książki, jakie przeczytałam w życiu!" - Shirley MacLaine, aktorka, pisarka, zdobywczyni Oscara Pionier odkrywania...

Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Międzynarodowy bestseller - ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy! Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung