Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Międzynarodowy bestseller - ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy!

Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Co czeka nas pomiędzy nowymi wcieleniami?

Dr Michael Newton (1931-2016), doświadczony hipnoterapeuta, autor bestsellerowych książek na temat życia po życiu, w ,,Wędrówce dusz" przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów. Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy zdołały sięgnąć pamięcią do wspomnień z życia po śmierci, po poprzednich wcieleniach.

Dzięki ich relacjom zawartym w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania, które od zawsze zadaje sobie człowiek:

Czy ludzka dusza jest nieśmiertelna? Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej? Kim są duchowi przewodnicy? Dlaczego nasze dusze są przypisane do konkretnych grup? Czym kierujemy się przy wyborze nowego ciała na Ziemi? Czym różnią się dusze na różnych poziomach rozwoju: początkującym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym? Jak i gdzie rozpoznać bratnią duszę na Ziemi? Jaki jest sens życia?

,,Wędrówka dusz" to książka, która zmienia życie oraz pomaga zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi.

Informacje dodatkowe o Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2022-03-09
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Journey of souls

Tagi: Umiejętności i zjawiska parapsychologiczne bóg

Kup książkę Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Pakiet: Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz, Życie między wcieleniami
Dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Pakiet: Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz, Życie między wcieleniami

Bestsellerowy cykl duchowych książek doktora Michaela Newtona, które odkrywają tajemnicę nieśmiertelności ludzkiej duszy i pomagają zrozumieć cel naszego...

Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona
dr Michael Newton0
Okładka ksiązki - Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona

Co by było, gdybyśmy mogli pamiętać prawdziwy cel naszej duszy? Dr Michael Newton -- autor bestsellerów Wędrówka dusz, Przeznaczenie dusz i Życie...

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung