reklama

Numerologia dla początkujących

Jakie ukryte znaczenie mają liczby? Co mówi o tobie data urodzenia?

Numerologia jest najprostszą drogą do zdobycia cennych informacji na temat swojej osobowości. Ta znana od wieków dziedzina sprawi, że w odmienny sposób spojrzysz na siebie i swoje uzdolnienia, wnikniesz w swoją przyszłość, a także poznasz własne cykle numerologiczne.

Informacje zawarte w tej książce pomogą ci odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań dotyczących cech charakteru, możliwości rozwoju kariery zawodowej czy umocnienia więzi między najbliższymi ci osobami. Najważniejsze jest jednak to, że aby korzystać z numerologii potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, daty urodzenia i... tej książki. Spraw, by liczby działały na twoją korzyść!

Informacje dodatkowe o Numerologia dla początkujących:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-06-14
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Numerology for Beginners

Kup książkę Numerologia dla początkujących

Numerologia dla początkujących - opinie o książce

Avatar użytkownika - w_ksiazkowym_zac
w_ksiazkowym_zac
Przeczytane:2023-06-13, Ocena: 5, Przeczytałam,

"Numerologia dla początkujących '' stanowi bardzo praktyczny i ciekawy poradnik, odpowiadający na pytania, jak działają liczby, jaki mają wpływ na nasze życie i co możemy się z nich dowiedzieć się o nas samych. Książka składa się z 15 niezbyt długich rozdziałów, przez co czyta się szybko. W każdym autorka rzetelnie opisuje znaczenie poszczególnych dziedzin z numerologii, np o znaczeniu daty urodzin, ekspresji imienia, określeniu harmonii osobistej czy pasującego do osoby zawodu. Lektura jest bardzo przystępna i prosta w odbiorze, dzięki czemu każdy może dowiedzieć się i obliczyć, za pomocą zwykłego kalkulatora, np jak zawód jest dla niego odpowiedni, jakie są jego wibracje energetyczne lub co go spotka w konkretnym dniu....brzmi magicznie? Trochę tak jest, ale wiecie co, u mnie się sprawdziło ...
"Numerologia...'' stanowi idealne kompendium wiedzy dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z tą dziedziną lub są poprostu jej ciekawi (tak jak ja). Lektura nauczy czytelnika m.in. analizy liczb 1-9, ustalić datę o korzystnej dla niego wibracji, określić swoje zestrojenie z innymi ludźmi, przez co można budować pozytywne relacje z nimi wybrać najbardziej satysfakcjonująca ścieżkę kariery zawodowej czy poznać co go czeka w konkretnym dniu. Faktycznie to działa! Jeżeli chcecie poznać, co oznacza wasza data urodzenia lub jaki jest wasz osobisty dzień i miesiąc, to koniecznie zajrzyj do tej książki! Polecam 🌹

Avatar użytkownika - brave_book
brave_book
Przeczytane:2023-09-27, Ocena: 5, Przeczytałem,
"Numerologia dla początkujących" to książka idealna dla osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w krainie liczb i numerów.
Jest napisana w bardzo przystępny sposób, wszystko jest dokładnie objaśnione i pod tym względem wypadło to naprawdę dobrze, grupa docelowych odbiorców powinna być zadowolona.

W środku znajdują się głównie wyliczenia, przykłady i omówienie poszczególnych wyników dla zagadnień takich jak: liczba przeznaczenia, klucz wcielenia, znaczenie daty urodzenia, osobisty rok, miesiąc i dzień, ekspresje imienia czy brakujące ogniwa.

Wszystko to są naprawdę ciekawe tematy, zwłaszcza dla osób, które świeżo złapały zajawkę do numerologii oraz dla tych, których interesują różne psychologiczne aspekty. Przy tego typu książkach w głowie analizy aż same się kotłują ?

To, czego mi zabrakło to brak omówienia mistrzowskich liczb - niestety moim zdaniem książka trochę na tym traci, a przedstawione w uproszczony sposób mogłyby prowadzić do nieco dokładniejszych analiz i wyliczeń.

Kolejna sprawa to liczyłam na ciut więcej informacji dla mnie nowych, lecz niestety nie pojawiło się ich zbyt wiele ? nie uzyskałam odpowiedzi czy wskazówek do pewnych aspektów, które obecnie mnie nurtują. Chyba wynika z tego, że wychodzą one poza zakres materiału dla początkujących ?

Jeśli jesteś osobą obeznaną ze światem liczb to ten poradnik raczej nie wzniesie Cię na wyższy poziom wiedzy, lecz jeśli, tak jak wskazuje tytuł, jesteś kimś, kto dopiero zaczyna stawiać swoje pierwsze kroki na tej ścieżce, to jest to tytuł idealny na początek i wstęp do numerologii.

Zawiera podstawowe informacje, przykłady wyliczeń i wyników, stanowi naprawdę dobry start wzbudzający chęć pogłębienia tematu ?

Odpowiedź Hiobowi
Carl Gustav Jung